Podczas niedawnych zakupów w Nowym Jorku aktorka Hollywood Meg Ryan została zauważona z pięknym pierścieniem na palcu serdecznym. W środku pierścienia lśnił dość duży diament, a fani aktorki natychmiast zaczęli omawiać możliwe opcje zaangażowania gwiazdy. Co więcej, Meg nie ma szczególnej pasji do biżuterii i nosi je dość rzadko. Przypomnij sobie Ryana i jej ukochanego Johna Mellencampa razem od dłuższego czasu, dlatego fani zdecydowali, że wreszcie nadszedł długo wyczekiwany moment.

То самое фото Wybaczaj zdradę

Relacja Meg i Johna była od dawna dyskutowana w gwiaździstym spotkaniu, a ostatnio coraz częściej widziano ich razem. Para wygląda na szczęśliwą i pogodną. Jak wiecie, ze względu na Ryana Mellenkampa opuścił swoją żonę, z którą był żonaty przez 20 lat. Ale w nowym związku wszystko nie było tak gładkie, a powieść mogła się skończyć na zawsze. Dwa lata temu Meg i John rozpadli się, a powodem była nowa pasja Mellencamp - model Christie Brinkley, z którą stosunki trwały zaledwie rok i wkrótce John ponownie stanął u progu Ryana, błagając o wybaczenie mu za ten błąd. W wywiadzie przyznał, że bardzo się bał, że jego ukochany nie będzie w stanie mu wybaczyć.

Ale na szczęście Meg szybko odszedł i odebrał niewiernego Johna. Od tego czasu są nierozłączne, a ostatnio okazało się, że para zjednoczyła się i teraz mieszka w jednym z najbardziej elitarnych domów w Nowym Jorku, gdzie 55-letnia aktorka niedawno kupiła mieszkania. Umowa okazała się bardzo udana, a Ryan mógł ostatecznie kupić dom w modnej okolicy z przyzwoitym rabatem za 9,3 miliona dolarów.

Сладкая парочка Czytaj także
  • Meg Ryan wybaczyła oszustowi Johnowi Mellencampowi
  • Christie Brinkley zerwała ze swoją 64-letnią kochanką
  • Meg Ryan wystraszyła widzów Tony Awards ze zmienionym wyglądem

Aktorka od dawna marzyła o kupnie mieszkania w tej części miasta. Teraz Ryan i Mellencamp są sąsiadami Blake Lively i Jennifer Lawrence i wielu innych celebrytów, którzy od dawna kochają ten piękny obszar.