Pomimo rozdzielenia gwiezdnych rodziców, córki Vincenta Cassela i Moniki Bellucci, które mieszkają z matką we Włoszech, często odwiedzają ojca. Paparazzi znaleźć na plażach wybrzeża Rio de Janeiro Vincent, Devou i Leoni.

Życie na innym kontynencie

Po rozwodzie z Monica Bellucci Vincent Cassel przeprowadził się do Brazylii, do tego samego kraju, w którym jest dużo dzikich małp (zgodnie z aforyzmem). Aktor jest zachwycony nowym miejscem zamieszkania i niechętnie opuszcza go, pozostawiając do strzelania.

Czytaj także
  • Zdjęcie dnia: Luksusowa Monica Bellucci w konkursie Lumieres Award
  • Vincent Cassel odwiedził pokaz mody w Paryżu z młodą ukochaną Tiną Kunaki
  • Daniel Craig marzy o Monice Bellucci

Świetny tato

Poważny dystans nie przeszkadza Kasselowi, który uwielbia swoich najmłodszych, aby regularnie widywał się z 6-letnim Leoni i 12-letnim Deva. Dziewczyny chętnie latają, aby go odwiedzić, wiedząc, że będą się dobrze bawić.

Sądząc po zdjęciu, które pojawiło się w sieci, teraz trójca cieszy się słońcem i oceanem w Rio de Janeiro. Podczas gdy rodzic odpoczywa w fotelu, jego córki biegają wzdłuż plaży, budując zamki z piasku.

Nawiasem mówiąc, fani aktora, który niedawno powrócił z filmu "Jason Born", po dokładnym przestudiowaniu zdjęć zwierzaka, patrząc na jego stonowane i muskularne ciało, zauważają, że 49-letni Kassel jest doskonale zachowany.

После развода Моника Белуччи и Венсан Кассель смогли сохранить дружеские отношен 49-летний актер теперь живет в Бразилии Дочери Венсана, которые живут с Моникой в Италии, частенько навещают отца
12-летняя Дэва и 6-летняя ЛеониАктер принимает солнечные ванны Девочки играют на пляже