W przeddzień wydania "Fifty Shades of Freedom", który jest jednym z najbardziej wyczekiwanych filmów roku 2018, Dakota Johnson i Jamie Dornan zaprezentowali swój pomysł w Paryżu.

Wkrótce na ekranach

W przeddzień pojawienia się na dużych ekranach końcowej części trylogii erotycznej "Pięćdziesiąt odcieni szarości" - obraz "Pięćdziesiąt odcieni wolności", który widzowie domowi będą mogli zobaczyć jutro, jego twórcy robią wszystko, co możliwe, aby przyciągnąć jak najwięcej uwagi do filmu, co zapewni przyzwoitą kasę .

Ostatniej nocy kontynuowano opowieść o Christiane Grey i Anastacia Steel w stolicy Francji. Ciężka artyleria została rzucona na kurs ... Obraz został przedstawiony publiczności paryskiej przez tych, którzy zagrał głównych bohaterów filmu, Dakota Johnson i Jamie Dornan, który był wspierany przez jego prawdziwą żonę.

Джейми Дорнан и Дакота Джонсон в Париже

Jamie Dornan i Dakota Johnson w Paryżu

Джейми Дорнан на премьере фильма «Пятьдесят оттенков свободы»

Jamie Dornan na premierze filmu "Pięćdziesiąt twarzy wolności"

Джейми Дорнан и Амелия Уорнер

Jamie Dornan i Amelia Warner

Rita Ora i Liam Payne również pojawili się na tej imprezie, wykonując ścieżkę dźwiękową.

Рита Ора

Rita Ora

Лиам Пейн и Рита Ора

Liam Payne i Rita Ora

Strój z nutą fabuły

Na czerwonym dywanie 28-letni Dakota pojawił się w olśniewającej sukience w kolorze kości słoniowej, całkowicie wyhaftowanej cekinami i perłami.

Spektakularny strój Prady, z pretensjami do hollywoodzkiego przepychu, aktorka dodała srebrne szpilki Gianvito Rossi oraz diamentowe kolczyki Tiffany & Co. Piękno włosów zostało zebrane, a na jej ustach błyszczała śmiała wiśnia.

Дакота Джонсон на премьере картины «Пятьдесят оттенков свободы»

Dakota Johnson na premierze Fifty Shades of Freedom

Czytaj także
  • Rita Ora zafascynowała fanów bardzo piękną sesją zdjęciową dla Glamour
  • Cheryl Cole uniewinniła Liama ​​Payne'a za flirt z innym
  • Rzadkie zdjęcia rodzinne: Byli współmałżonkowie Gwyneth Paltrow i Chris Martin spędzali czas z dziećmi

Najwyraźniej nosiła strój, który byłby odpowiedni dla panny młodej. Dla nich Johnson chciał podkreślić, że jej bohaterka zostanie nową panią Gray.