David Hasselhoff, znany jako Mitch Buchanan z serialu "Ratownicy Malibu", żyjący 53 lata, postanowił zmienić swoje imię. Aktor zgłosił to w wiadomości wideo, którą opublikował na YouTube.

Przyczyna wszystkich problemów

Amerykański artysta znalazł przyczynę wszystkich swoich problemów, jego zdaniem jest to pierwsza sylaba jego imienia. Przetłumaczone z angielskiego hassel interpretowane jest tylko jako "kłótnia", "przekleństwa" i "skandal".

Od zera

Dawid wyraził szczerą nadzieję, że teraz jego życie zmieni się na lepsze. W tym samym czasie nie sprecyzował, jakie kłopoty go ścigają.

W filmie artysta z dumą pokazał oficjalny certyfikat zmiany nazwy, zamknięty w drewnianej ramie. Oczywiście zajmie teraz honorowe miejsce na ścianie swojego biura.

Fani byli zadowoleni z nowo powstałego Davida Hoffa, a sceptycy narzekali, że zmiana nazwiska nie zmieni jego losu, w przeciwnym razie połowa ludzi na świecie już by to zmieniła.

Czytaj także
  • Miłość bez granic: 65-letni David Hasselhoff planuje poślubić po raz trzeci
  • David Hasselhoff złożył ofertę ukochanemu
  • Ślub byłej dziewczyny Justina Biebera kosztował ponad milion euro

Ukryta reklama

Plotki, nie wierz w mistyczne podstawy zmiany nazwy i twierdzą, że jest to przebiegły ruch reklamowy Hoffa, by zwrócić uwagę prasy na jego najnowsze dzieło. Grał w komedii "Kung Fury", gdzie występował nie tylko jako aktor. David również nagrał ścieżkę dźwiękową do filmu.

Во всех своих бедах актер винит неудачную фамилию 53-летний артист избавился от слога hassel Теперь в его жизни нет места  ссорам, ругани и скандалам
Его новое имя - Дэвид ХоффДэвид состоялся как актер и отецВ 1989 года он начал сниматься в телесериале «Спасатели Малибу»
Артист в роли  Майкла Найта в фантастическом сериале «Рыцарь дорог»Хофф с дочерьми Хейли и ТэйлорХейли Хассельхофф является известной моделью plus-size