Ojciec Cristiano Ronaldo wielu dzieci nie ukrywa swoich dzieci przed kamerami. On i jego narzeczona, Georgina Rodriguez, często publikują zdjęcia Cristiano Jr., Eva i Mateo, Alana Martina. Tym razem jego mama postanowiła zadowolić fanów futbolu, pokazując zdjęcia dorosłych bliźniaków.

Wyglądasz jak tata

W ubiegłym roku dziewczyna Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, przedstawiła mu córkę. Radosne wydarzenie miało miejsce w listopadzie, a kilka miesięcy wcześniej (w czerwcu) zastępcza matka urodziła bliźnięta portugalskie. Moja córka i syn piłkarza mają teraz siedem miesięcy.

W ciągu ostatnich kilku tygodni bliźnięta o imionach Eve i Mateo urosły zauważalnie i stają się coraz bardziej podobnymi do swoich gwiazdorów. Można to zobaczyć poprzez towarzyskość babci niemowląt. Dolores Aveiro umieściła na Instagramie zdjęcia swojego czarującego wnuka i wnuczki, pisząc:

"Specjalne dary mojego życia".
7-месячные Ева и Матео

7-miesięczna Ewa i Mateo

Idealne przyjęcie

Zasypując komplementami maluchów, użytkownicy przeszli na sielankowy obraz Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez, których ulubieńca futbolisty podzielił się z subskrybentami.

Криштиану и Джорджина на отдыхе

Cristiano i Georgina na wakacjach

Niedawno para odwiedziła ojczyznę sportowca na Maderze. Ramka gołębi od reszty zgromadziła wiele sympatii i instrukcji dla użytkowników Ronaldo. Uważają, że Georgina, jak nikt inny, nadaje się dla Cristiano i poleca mu, aby nie opóźniał ślubu, który według plotek jest zaplanowany na tego lata.

Czytaj także
  • Irina Shayk i Bradley Cooper udali się na randkę do Malibu
  • 10 zawodników Forbes z największym rocznym dochodem
  • Co wiemy o zrównoważonej diecie Cristiano Ronaldo?

Rodriguez naprawdę pasował do rodziny słynnego chłopaka. Liczni krewni Ronaldo przyjęli ją jako swoją własną, a ona sama opiekuje się nie tylko córką od piłkarza, ale równie troszczy się o inne z jego dzieci.

Долорес Авейру с внуками и возможной невесткой

Dolores Aveiro z wnukami i ewentualną synową