Brooke Muller nie mogła poradzić sobie z załamaniem nerwowym, którego świadkami byli mieszkańcy Salt Lake City i zdecydowała się udać do ośrodka rehabilitacyjnego.

Nieodpowiednie zachowanie

W listopadzie znowu na ustach pojawiła się nazwa byłej żony Charliego Sheena Brooke Mullera, która urodziła mu dwóch synów, którzy wcześniej znęcali się nad alkoholem i narkotykami. W przeszłości aktorka, która obecnie pracuje jako pośrednik w obrocie nieruchomościami, przeprowadziła zamieszki w pobliżu jednego z barów w Salt Lake City, bosego Brooke i 7-letnich bliźniaków, Boba i Maxa, którzy byli z matką, byli poszukiwani przez policję przez kilka godzin.

Po incydencie nikt nie słyszał o Mullerze, a Charlie Sheen nie chciał rozmawiać z reporterami o tym bolesnym temacie.

Брук Мюллер и Чарли Шин в 2009 году

Brooke Muller i Charlie Sheen w 2009 roku

Чарли Шин

Charlie Sheen

Detox

Młodsza siostra Brooke za jej zgodą rozmawiała z prasą. Sidney Wolofsky powiedziała, że ​​jej siostra była w szpitalu (według plotek Muller nadużył leków na receptę). Brooke wróciła na krótko do domu i z własnej inicjatywy kontynuuje leczenie w klinice psychiatrycznej, ponieważ obawia się, że jej niestabilny stan emocjonalny zaszkodzi dzieciom - powiedziała w wywiadzie dla Wolofsky'ego.

Bob i Max, którzy obecnie mieszkają tymczasowo z babcią Moirą Fiore (matka Brooke i Sidney) tęsknią za matką i czekają na Boże Narodzenie, aby ją odwiedzić.

Брук Мюллер с сыновьями-близнецами Бобом и Максом

Brooke Muller z bliźniaczymi synami Bobem i Maxem

Брук,  Чарли Шин со своими сыновьями в 2011 году

Brook, Charlie Sheen ze swoimi synami w 2011 roku

Czytaj także
  • 17 opowiadań o tym, jak nieprzemyślane posty w Internecie mogą zepsuć życie
  • 13 najbardziej zagorzałych miłośników kobiet: przykłady z przeszłości i mężczyźni naszych czasów
  • Charlie Sheen zaskarży National Enquirer, oskarżając go o uwodzenie 13-letniego aktora

Znowu w spokoju

Chłopak 39-letniej Brooke Peter Thomas Roth nie zachowywał się najlepiej, powiedział pewien człowiek. Magnat kosmetyczny przyznał, że nie był gotowy, by udzielić wsparcia swojej ukochanej kobiecie, i wycofał się, przestając odpowiadać na telefony z problematyczną dziewczyną.

Брук встречалась с гуру по уходу за кожей Питером Томасом Ротом

Brooke spotkała się z guru pielęgnacji skóry Peterem Thomasem Rothem

Питер Томас Рот

Peter Thomas Roth