Po ślubie hollywoodzkiego aktora, George'a Clooneya i jego żony Amala, fani i dziennikarze czekali, aż gwiazdy ogłosiły długo oczekiwaną realizację. A teraz wreszcie można otworzyć szampana, bo dziś w prasie pojawiły się nie tylko założenia wykonane ze zdjęć Amala, ale także wywiady z matką George'a Clooneya, a także jego przyjaciela - aktora Matta Damona.

Амаль и Джордж Клуни

Amal i George Clooney

Krótki wywiad z Niną Warren

Zazwyczaj rodzice aktora Clooneya nie udzielają wywiadów, ale wiadomość, że ich syn wkrótce zostanie ojcem bliźniaków, zmieniła ich przyzwyczajenia. Nina Warren postanowiła podzielić się wszystkimi emocjami, które przytłaczają jej przyszłą babcię:

"Jestem z nich bardzo szczęśliwy! Cały czas pamiętam, jak nam to opowiadali. Był bardzo zwyczajny rodzinny obiad, a potem George i Amal poinformowali, że wkrótce zostaną rodzicami. Pamiętam, jak szczęśliwe było słyszeć te słowa. Myślę, że będą doskonałymi rodzicami. George będzie wspaniałym ojcem, a Amal będzie wspaniałą matką.
Джордж Клуини со своей матерью

George Cluini z matką

Джордж Клуни с родителями - папой Ником и мамой Ниной

George Clooney z rodzicami - tatą Nickiem i mamą Niną

Czytaj także
  • Zdjęcie dnia: Amal Clooney w czerwonej koronkowej bluzce z pociągiem
  • Amal Clooney pokazał 2 różne obrazy na ulicach Nowego Jorku
  • Amal Clooney udzielił pierwszego wywiadu na temat George'a Clooneya, jej życia i dzieci

Matt Damon jest także szczęśliwy z powodu swoich przyjaciół

Wszyscy wiedzą, że Damon jest nie tylko usunięty z Clooneya w różnych projektach, ale także zaprzyjaźnia się z nim. Fakt, że Amal i George będą mieli dziecko Matt nauczył się jednego z pierwszych. Gdy był na planie, Clooney podszedł do Damona i powiedział, że jego małżonka była w 8 tygodniu ciąży. W rozmowie z ET Canada Matt wspominał o tym wzruszającym momencie:

"Kiedy George powiedział mi tę wspaniałą wiadomość, zalałem się łzami szczęścia, ponieważ tak długo czekali na to. George był tak podniecony, że był gotów opowiedzieć całemu światu o ciąży. Ale go odradziłem, ponieważ wiedziałem, co powiedzieć po 12 tygodniach. Nauczyłem się tej zasady z moją żoną. Ten krytyczny okres już minął i są one w porządku. Myślę, że będą cudownymi rodzicami. Jestem w 100% pewien, że ich dzieci mają szczęście. Prawdziwe, by podnieść dwa na raz - nie jest to łatwe zadanie. Zwłaszcza jeśli chodzi o sen, ale George nie jest obcy. Z powodu ciągłego filmowania przyzwyczaił się już do snu. "
Мэтт Деймон и Джордж Клуни

Matt Damon i George Clooney

Przy okazji, przez kilka lat z rzędu małżonkowie Clooneya nie potrafili wyobrazić sobie dziecka, a tylko IVF pomógł im w tej sprawie, a nie po pierwszej próbie. Płeć dzieci nie jest jeszcze znana, ale lekarze byli w stanie powiedzieć z całą pewnością, że będzie ich dwóch. Podobno w czerwcu Amal i George zostaną rodzicami po raz pierwszy.

Джордж и Амаль Клуни ждут первенцев

George i Amal Clooney czekają na pierworodnego