Najstarszy syn Davida i Victorii Beckham, 18-letni Brooklyn Beckham, wyleciał spod skrzydła rodziców i mieszka z ukochaną Chloe Moretz na innym kontynencie, co jednak nie wpłynęło na jego szczególne podejście do gwiezdnej matki.

Pokaż miłość

Spadkobierca małżeństwa Beckham wciąż ozdabia się tatuażami! Brooklyn Beckham, który niedawno zrobił tatuaż poświęcony ojcu, wypchany "1975" po prawej stronie - rok urodzenia Davida Beckhama, miał nowy tatuaż wykonany na cześć swojej matki Victorii Beckham.

Дэвид и Виктория Бэкхем со старшим сыном

David i Victoria Beckham z najstarszym synem

Новая татуировка Бруклина Бекхэма в честь папы

Nowy tatuaż Brooklyn Beckham na cześć papieża

W zeszły poniedziałek paparazzi schwytali młodego mężczyznę w pobliżu jednego z salonów tatuażu w Los Angeles. Następnie Brooklyn błysnął częścią tatuażu, który nie został jeszcze ukończony.

18-летний Бруклин Бекхэм

18-letni Brooklyn Beckham

Niedawno podzielił się z prawie 11-milionową armią swoich obserwujących na Instagramie w pełnej wersji obrazu, który przedstawia serce z napisem "MAMA" otoczonym trzema różami.

Новая татуировка Бруклина Бекхэма в честь мамы

Nowy tatuaż Brooklyn Beckham na cześć mamy

Ok mamo

W sobotę tatuaż Beckham Jr. został doceniony przez mamę. Projektantka mody umieściła zdjęcie na swojej stronie w sieci społecznościowej, w której przytula jej syna dłonią, pokazując drugiemu jego tatuaż.

Викториия Бекхэм с сыном Бруклином

Victoria Beckham ze swoim synem Brooklynem

W komentarzach, zadowolona Vicky, która w wywiadzie przyznała, że ​​nie może pogodzić się z nieobecnością Brooklynu i jest zawsze gotowa, by się rozpłakać, napisała:

"Świetny tatuaż! X pocałunki z Nowego Jorku! "
Czytaj także
  • Eva Longoria otrzymała gwiazdę na Walk of Fame: małżonek i przyjaciele przybyli, aby jej pogratulować
  • Przerwało: Brooklyn Beckham spoczął na Coachelli w towarzystwie modelki Meredith Mickelson
  • 13 zatwardziałych oszustów wśród znanych osobistości

18 milionów zwolenników Victorii na Instagramie, w odróżnieniu od wyznawców Brooklynu, żywo zareagowało na manifestację czułych uczuć matki i syna, którzy zawsze byli bardzo blisko.

Бруклин Бекхэм с мамой

Brooklyn Beckham z mamą