Michelle Dockery, znana z roli Mary Crawley w serii opowiadań Downton, powtórzyła los swojej postaci. W przeddzień urodzin aktorki zmarł ukochany człowiek.

Blisko do ostatniego oddechu

Michelle przygotowywała się do nadchodzących wakacji (15 grudnia skończyła 34 lata), komunikowała się z dziennikarzami i fanami, reklamując nowy ostatni sezon "Opactwa Downton". Jej chłopak John Daynin miał lecieć do oblubienicy w przeddzień przyjęcia, ale ona sama musiała jechać do Irlandii do jednego ze szpitali Cork. John zmarł, trzymając dłoń w dłoni Michelle.

Choroba podstępna

Aktorka wiedziała, że ​​jej narzeczony chorował na rzadką postać raka, ale wierzyła, że ​​przezwyciężą tę dolegliwość. John, dzięki wsparciu krewnych i Dockery, walczył przez dwa lata, ale nie mógł wrócić do zdrowia.

Celebryci starali się nie reklamować swojego życia osobistego. Wiadomo, że Irlandczyk Dainin pracował jako finansista i spotkali się przez ponad dwa lata. Para zaręczyła się w lutym 2015 r., Ale nie zdążyła się pobrać. Mówiąc o swoich odczuciach, brytyjska aktorka przyznała, że ​​jest jej bardzo przykro.

Czytaj także
  • Modny spadek Nicole Kidman w Women Of The Year-2015
  • Muzyk Ringo Starr wygląda młodziej niż jej syn
  • Jennifer Lopez odkrył w przeszłości powieść z Benem Affleckiem

Zła skała

Fani Michelle szczerze sympatyzują z nią i zauważają, że w serii "Abbey Downton" Lady Mary Crowley również traci swojego ukochanego człowieka. Jej mąż umiera w wypadku samochodowym.

Przedstawicielka aktorki poprosiła szczególnie gorliwych fanów, by uszanowali jej smutek i przez chwilę pozostawili samotną, nieposkromioną gwiazdę.

У звезды сериала «Аббатство Даунтон» умер жених Джон Дайнину было всего 34 года Пара была обручена, но не успела пожениться
Финансист несколько нет боролся с трудноизлечимой формой ракаДокери не сомневалась, что он вылечитсяРядом с ним она была счастлива
В феврале они объявили о своей помолвкеДокери и Дайнин верили, что у них есть будущееАктриса повторила судьбу своей киношной героини