Wczoraj magazyn Love Magazine opublikował kolejne wideo z kalendarza świątecznego, którego bohaterką była 25-letnia Kate Upton. Ale, niestety, wideo z modelem rozczarowało użytkowników sieci ...

19 historia na koncie

19 grudnia, za Ashley Graham, Bellą i Gigi Hadid, Emily Ratakovski i innymi najlepszymi modelkami, była to niekwestionowana uroda Kate Upton, która zademonstrowała swoje sportowe umiejętności i uwodzicielską postać w filmie przed-noworocznego Love Magazine, którego tematem w tym roku było motto "Be silny. "

Кейт Аптон для журнала Love Magazine

Kate Upton for Love Magazine

W kadrze, amerykańska supermodelka ubrana w czarny strój kąpielowy i biustonosz od agenta Provocateur, z szalikiem Burberry na szyi, gra w tenisa w kostkach z puchu i pięty. Obraz wspaniałego tenisisty uzupełnia wizjer.

Кейт Аптон  в  ролике для журнала Love Magazine

Nie najlepszy kąt

Bez względu na to, jak bardzo Upton próbował zaimponować internautom swoim sportowym uniformem i umiejętnościami, wideo pokazało, że nie jest w najlepszym świetle.

Być może, pod wieloma względami wiarygodne, model nie mógł grać w tenisa z powodu niewygodnych butów i kontrowersyjnego stroju. Na boisku, z natury, pełna wdzięku Kate wyglądała bardzo niezręcznie.

Кейт Аптон играет в теннис

Ponadto, według użytkowników, strój właściciela wspaniałych form ukrył zasługi i podkreślił wady jej figury. Krytycy zauważyli, że Upton ma wystający brzuch i luźną skórę na nogach, zauważając, że jej luksusowe piersi, smukłe nogi i sprężysty tyłek uratowały sytuację.

Живот Кейт АптонПопа Кейт АптонФигура Кейт Аптон Czytaj także
  • Ponad 10 gwiazd, których intymne zdjęcia hakerów zamieściły w sieci i zhańbiono ich na cały świat!
  • Kate Upton oskarżyła założyciela marki Guess o molestowanie i powiedziała szczegóły
  • Kate Upton i jej mąż Justin Verlander opublikowali fotoreportaż ze swojego ślubu

A co ty mówisz?