Po rozwodzie z hollywoodzkim aktorem Johnnym Deppem, nazwa Amber Heard jest stale słyszana. Ostatnio fani mówią o nawiązaniu relacji ze stuntem Davis, ale Hurd zaprzeczył tej wiadomości, a ostatnio znów widziano ją na spacerze z byłym kochankiem Tasei Van Rie.

Девушки непринужденно прогулялись по улице

Para nie ukrywała się przed wścibskimi oczyma iw zrelaksowany sposób szczęśliwie omawiała coś. Hurd wyglądał na szczęśliwego, ubrany był zwyczajnie, w zwykłe dżinsy i czarny sweter, co nie przeszkadzało jej być uroczym i atrakcyjnym.

Przypomnij sobie, że Amber nie po raz pierwszy wraca do starej pasji po rozstaniu z innym chłopakiem, ale dlatego, że fani nie wątpi, że romans z ostatnim chłopakiem nie miał czasu na nabieranie rozpędu.

Актриса вернулась к своей бывшей партнерше

Hurd zaczął spotykać się z artystką Tasey Van Ri w 2008 roku, a kilka miesięcy później para ta nawiązała związek, ale w 2012 roku Amber zerwał z Tase'em na oszałamiający romans z Johnnym Deppem. Tasia najwyraźniej nie przestała myśleć o Hurdzie i, na pamiątkę ich romansu, zostawiła na ciele interesujący tatuaż.

Эмбер Херд с бывшей женой Deppu nie do powieści

Podczas gdy Hurd angażuje się w jego życie osobiste, jej były kawalier gwiezdny jest pełen przywracania swojej sytuacji finansowej, a nawet wystawił na sprzedaż pewną nieruchomość w Hollywood.

Kredytodawcy coraz bardziej martwią się o Johnny'ego Deppa i starają się, aby aktor płacił rachunki w każdy możliwy sposób, więc niedawno okazało się, że byli menedżerowie czarującego "pirata" złożyli pozew o odzyskanie pozostałych 4,4 miliona dolarów, które według nich, aktor powinien otrzymać po pożyczce z 2012 roku. rok w wysokości 45,5 miliona USD.

W ubiegłym roku Depp zerwał stosunki z The Management Group i oświadczył, że nie skorzysta z ich usług, a co za tym idzie, z wypłaty pozostałych pieniędzy. Ale byli menedżerowie nie zamierzają się poddać i nieustannie oferują aktorowi sprzedaż kilku domów w celu spłacenia długów.

Джонни Депп в поисках денег

W lecie wystawiono na sprzedaż kilka nieruchomości Depp, z których jedną udało się sprzedać tej jesieni, choć za jedyne 2,5 miliona dolarów.

Czytaj także
  • 11 aktorów, których życie zmieniło się na zawsze po roli w filmie
  • Amber Heard, zgodnie z obietnicą, przekazał pieniądze na rozwód z Johnny'ego Deppa na cele charytatywne
  • 22 zdjęcia dla dzieci, na których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej wskazówki!

Jednak, jak widać, aktor nie zwróci pieniędzy na rzecz byłych menedżerów i ostatnio oskarżył ich o oszukańczą zmowę z prawnikami.