Słynna hollywoodzka aktorka zyskała światową sławę po wydaniu sagi o wampirach "Zmierzch" w 2007 roku. Film z udziałem Kristen sprawił, że stała się popularna, ponieważ sukces tego obrazu przerósł wszelkie możliwe oczekiwania. Partner Stewart stał się filmem Robert Pattinson . Natychmiast między nimi rozwinęła się niewidzialna, ale osobliwa więź. Aktor zdołał zaimponować Kristen podczas słuchania filmu.

Gdy tylko obraz pojawił się na dużych ekranach, prasa zaczęła mówić o tym, że w prawdziwym życiu aktorzy również mają do siebie sympatyczne uczucia. Wszelkie wiadomości o Kristen Stewart stały się bardzo popularne. Tłumy paparazzi i fanów ścigają dziś gwiazdę. Aktorka ma imponującą listę wyłącznie ocenianych filmów z jej udziałem. Dzięki jej talentowi udało jej się zdobyć światową sławę i uznanie fanów.

Najnowsze wiadomości na temat Kristen Stewart

Po nakręceniu w Zmierzchu Kristen brała udział w pracach nad wieloma filmami kasowymi. Przez cały ten czas dziewczyna była wspierana przez jej ukochanego Roberta Pattinsona. Jednak niespodziewany skandaliczny komunikat w prasie pogrążył się w szoku nie tylko samego Roberta, ale także wielu tysięcy armii fanów aktorki. Faktem jest, że podczas kręcenia filmu "Śnieżka i Łowca" Stuart zakręcił romans z reżyserem. Pattinson został pokonany. Nie mógł wybaczyć swojej ukochanej zdrady i porzucił ją. Ten przebieg wydarzeń nie był łatwy dla samej Kristen. Była od dłuższego czasu depresja , podczas gdy wiadomości o Robert Pattinson i Kristen Stewart jako para w końcu zniknęły z tabloidów.

Wiadomość, że Kristen Stewart zmieniła orientację, była prawdziwą sensacją. Świat dowiedział się o jej związku ze swoją asystentką Alicią Kargail, która wspierała ją po przerwie z Pattinsonem. Dziewczęta bez zakłopotania obejmowały przed kamerą błyski, chodzili razem i uczestniczyli w publicznych wydarzeniach. Najnowsze wiadomości na temat pary Kristen Stewart i Alicia Kargail są rozczarowujące. Po burzliwym romansie dziewczyny rozpadły się. Jak informują liczne tabloidy - za obopólną zgodą. Faktem jest, że Kristen jest teraz aktywnie zaangażowana w filmowanie nowego filmu prowadzonego przez Woody'ego Allena, podczas gdy Alicia siedzi w domu i jest znudzona. Dziewczyna nie mogła wytrzymać takiego harmonogramu swojej dziewczyny i zaproponowała, że ​​się rozstanie.

Ostatni raz widziano dziewczyny w towarzystwie ponad dwa miesiące temu. Jednak widocznie Kristen nie cierpi. Pewnego dnia w sieci pojawiły się wiadomości, że Stewart nie zamierzał się nudzić sam i zaczął spotykać się z rockową piosenkarką Lindsay Gannulfsen, która jest w grupie PVRIS. Po otrzymaniu kilku dni wolnego od kręcenia nowego filmu, gwiazda wyruszyła na koncert tego zespołu rockowego.

Według źródeł, Kristen Stewart była nie tylko obecna na koncercie, ale także wróciła na backstage, aby porozmawiać z Lindsay. Potem dziewczyny opuściły koncert razem. Wszyscy członkowie grupy PVRIS uważają, że istnieje specjalny związek między celebrytami. Najnowsze wiadomości o Kristen Stewart jeszcze bardziej rozbudzają zainteresowanie jej życiem osobistym.

Czytaj także
  • Timothy Shalame: "Jak" chłopiec z brzoskwiniami "przeżywa falę chwały
  • 24 gwiazdki-brudny, z którego pachnie nieprzyjemnie
  • Kristen Stewart i Stella Maxwell widzieli się razem po plotkach o romansie aktorki z Robertem Pattinsonem

Ostatnio była w centrum uwagi z Jessem Eisenbergiem. Aktorzy pracują obecnie nad nieznanym filmem. Paparazzi wziął parę, gdy całowała się romantycznie. Oczywiście był to proces kręcenia scen głównych bohaterów spacerów w powozie przez Central Park. Wszystkie te uściski i pocałunki podpowiadają, że główną linią w nowym filmie będzie miłość. Dziennikarze śledzą i publikują najnowsze wiadomości z życia Kristen Stewart, aby jej fani, którzy są w każdym zakątku globu, mogli wiedzieć, co dzieje się w życiu osobistym ich idola.

Кристен Стюарт и Роберт Паттинсон Кристен Стюарт, Роберт Паттинсон и Тейлор Лотнер Кристен Стюарт и Тейлор Лотнер
Кристен Стюарт гуляет по улице с кофеКристен Стюарт с Рупертом СандерсомКристен Стюарт гуляет с Алисией Каргайл
Кристен Стюарт направляется в аэропортКристен Стюарт на съемках фильма Вуди АлленаКристен Стюарт и Джесси Айзенберг на съемках нового фильма Вуди Аллена