Charlie Sheen, który świętował swoje 51 urodziny na początku września wraz ze swoją byłą żoną Denise Richards i ich córkami, przenosi się do domu swojego ojca. Sytuacja finansowa aktora jest bardzo godna ubolewania, a rodzice zgodzili się na schronienie swojego syna.

Finanse śpiewają romanse

Charlie Sheen, którego konta miały nie mniej niż 125 milionów dolarów, zdołał wydać swoją ogromną fortunę na luksusowe życie i kobiety.

Gdy prawda o jego chorobie stała się publiczna, Shin stał się wyrzutkiem i nie mógł znaleźć dobrze płatnej pracy, reżyserzy po prostu nie zauważają tego, który odniósł sukces jako artysta.

Ponadto kochający Charlie, któremu udało się zdobyć liczne potomstwo, musi co miesiąc zapewniać comiesięczne comiesięczne wsparcie dla dzieci Brooke Muller i Denise Richards. Był w stanie negocjować z byłymi żonami i zredukował kwotę płatności z 55 tysięcy dolarów do 25 tysięcy, ale wkrótce ta liczba stanie się dla niego zbyt ciężka.

Czytaj także
  • 17 opowieści o tym, jak pochopne posty w Internecie mogą zrujnować życie
  • 13 najbardziej zagorzałych miłośników kobiet: przykłady z przeszłości i mężczyźni naszych czasów
  • Charlie Sheen zaskarży National Enquirer, który oskarżył go o uwodzenie 13-letniego aktora

Dom rodziców

Będąc w niebezpieczeństwie, Shin przyjął ofertę swoich rodziców i zamieszkał z nimi. Teraz aktor przebywa w pensjonacie w rezydencji Martina i Janet Shin, z siedzibą w Malibu, powiedział szef wywiadu. Charlie już zaczął spotykać się z sąsiadami i odwiedzał kawiarnię w pobliżu domu. Wsparcie matki i ojca jest teraz bardzo ważne dla zdesperowanego artysty.

Мартин и Джанет Шин приютили своего разорившегося сына Чарли поселился в домике для гостей Мартина и Джанет Шин в Малибу Чарли Шин потратил свое 125 миллионное состояние
Чарли Шин с отцомСемейство на красной дорожке Дениз Ричардс поддерживает его в трудные времена