Pary gwiazd są zawsze pod obserwacją nie tylko swoich fanów, ale także paparazzi. A wszelkie wiadomości natychmiast stają się publiczną wiedzą. Tak więc latem dowiedziano się, że słynna piosenkarka Gwen Stefani rozwiodła się po 13 latach małżeństwa. Co więcej, to ona zainicjowała separację.

Wcześniej krążyły plotki o problemach w związku między Gwen Stefani i Gavin Rossdale, których rozwód został oficjalnie potwierdzony w wywiadzie z gwiazdą. Chociaż para gwiazd zawsze zatrzymywała wszelkie plotki o ich związku. Ale tym razem nie chodzi tylko o machinacje żółtej prasy. W końcu istnieje oficjalne oświadczenie samej piosenkarki.

Gwen Stefani rozwodzi się z mężem

Przez długi czas wspólnego życia mieli trzech synów. Ten ostatni narodził się podczas aktywnego rozpowszechniania kolejnych plotek, że Gwen Stefani rozwodzi się z mężem. Ale w tym czasie gwiazda rocka nie mogła sobie wyobrazić, jak zmieni się jej życie w najbliższej przyszłości.

Kobieta mocno uderzyła ten cios losu. I pomimo tego, że złożyła wniosek do sądu, proces rozwodowy był bardzo bolesny i przez pewien czas myślała, że ​​jej życie się skończyło. W końcu naprawdę kochała swojego męża i nie zamierzała się z nim rozstać. Pozostając sam na sam ze swoimi myślami i uczuciami, Gwen Stefani napisała osobistą piosenkę "Used to Love You" i nagrała na niej klip, który ukazał ból, jakiego doświadczyła w tym trudnym okresie.

Powód rozwodu Gwen Stefani

Pomimo faktu, że oficjalna przyczyna rozwodu została określona jako "nie do pokonania spór", zdrada Gavina Rossdale'a została ujawniona.

Gwen podejrzewała swojego męża o niewierność po tym, jak znalazła jego korespondencję z nianią swoich dzieci, Mindy. Wiadomości były nie tylko flirtować ale także zdjęcia z intymną zawartością. Sam Gavin początkowo próbował się usprawiedliwić, ale później przyznał, że romans z nianią trwał trzy lata. Ta zdrada gwiazdy nie mogła wybaczyć.

Po tym kryzysie piosenkarka znów zaczęła głęboko oddychać. Jej nowe relacje z kolegą z projektu "The Voice" Blake Shelton nie pozwalają jej czuć się samotnym.

Czytaj także
  • Gwen Stefani będzie produkować kosmetyki i założyć własny beat-blog
  • Piosenkarz Gwen Stefani i Blake Shelton uczęszczali na Wielkanoc z dziećmi
  • Blake Shelton stał się najseksowniejszym człowiekiem w 2017 roku

Po rozwodzie byli małżonkowie pozostali równymi opiekunami swoich dzieci. I pomimo trudnego procesu rozwodowego, byli małżonkowie nie zamierzają psuć związku i nadal angażować się w edukację swoich synów. Ponadto nieruchomość nabyta podczas małżeństwa zostanie podzielona równo, ponieważ ani Gwen, ani Gavin nie zawarły umowy małżeńskiej.

Гвен Стефани и Гэвин Россдэйл Гвен Стефани и ее семья Гвен Стефани с супругом
Гвен Стефани с мужем и детьмиПовседневная жизнь Гвен СтефаниГвен Стефани с мужем и няня с ребенком
Гвен Стефани и няня МиндиГвен Стефани и разлучница Минди МэннГвен Стефани с экс-супругом