47-letni syn legendarnego Cher, który był znany jako Chestiti sześć lat temu, ponownie poszedł na dietę, ponieważ udało mu się zdobyć 20 kilogramów miesięcznie. W zeszłym tygodniu Chaz Bono poszedł na zakupy do sklepu w pobliżu swojego domu w Los Angeles, aw środę chodził po West Hollywood, gdzie został schwytany przez paparazzi.

Program fitness

Transseksualista, który po raz kolejny chciał schudnąć, odmówił zbóż i produktów mlecznych, eliminując słodycze z diety. Według Chase'a będzie on jadł ciasto tylko raz w roku - na urodziny. W rezultacie człowiek ma nadzieję, że straci co najmniej 35 kilogramów.

Czytaj także
  • Black Tag: 14 aktorów, których kariera została zepsuta przez Oscara
  • Kim Kardashian reinkarnował się w Cher, Madonnie i Aliyi w Halloween
  • Cher weźmie udział w kręceniu sequelu "Mama Mia!"

Waga Swing

Dziennikarze poprosili lekarzy o komentarz na temat przyrostu masy obrońcy praw człowieka LGBT. Lekarze uważają, że Bono powinien być ostrożniejszy i nauczyć się kontrolować swoje kilogramy. Fakt, że gwałtownie traci wagę, a następnie rozbija się i ponownie silnie odzyskuje, niekorzystnie wpływa na jego ciało. Ich zdaniem Chezu powinien zwrócić się do specjalistów, a przede wszystkim rozwiązać ten problem nie z dietetykiem, ale z psychologiem.

Чез Боно за месяц поправился на 20 килограмм Чез выглядит весьма упитанным От папарацци не спрячешься
Боно худеет, а затем снова набирает вес  Боно этой зимойСтройняжка Боно с экс-возлюбленной Сарой Шрайбер
Боно в реалити-шоу Чез является сыном легендарной певицы ШерТрансгендеры Чез Боно и Кейтлин Дженнер поддерживает друг друга