To była chyba najpiękniejsza historia miłosna. Tale, ucieleśnione w rzeczywistości. Młodych kochanków nazywano idealną parą, a nawet nadano im przezwisko Zanessa, łącząc ich imiona. Oczywiście mówimy o młodym lovelace Zack Efron i pięknej Vanessy Hudgens.

Historia miłości ...

Obie znane osobistości pracowały w Disney Studios. W 2005 roku, gdy aktorzy odgrywali jedną z głównych ról w filmie Szkoła muzyczna, pogłoski o tym, że coś dzieje się między bohaterami spoza obszaru robienia zdjęć. Wykonując rolę Troya Boltona i Gabrielli Montes, idealna para przeżyła wszystkie szczęśliwe chwile w prawdziwym życiu.

Pogłoski o romantycznej relacji Zacha Efrona i Vanessy Anne Hudgens zostały potwierdzone, gdy para przybyła razem, aby zaprezentować film "School Musical". A w lutym 2007 roku gwiazdy same potwierdziły swój romans, wydając wspólny teledysk do utworu "Say Ok".

Przez cały ten czas kochankowie nie rozstali się ze sobą i uczestniczyli we wszystkich ceremoniach i różnych wydarzeniach. Potem nastąpiły regularne zdjęcia z kontynuacji "School Musical". W tym momencie kochankowie już mieszkali razem. Chociaż mama Vanessy, która była zwolenniczką starych zasad, była przeciwko ich konkubinatowi poza małżeństwem.

W 2008 r. Na cześć Walentynek Zac Efron kupił pierścionek z brylantem dla swojej ukochanej. Dlatego chciał pokazać swojej przyszłej teściowej, że jego intencje wobec córki są poważne. Rok później zaczęły się pojawiać pogłoski, że Vanessa Hudgens i Zac Efron planowali ślub. Fani pary Zanessy obiecali młodym ludziom długie i szczęśliwe życie, jednak rok 2009 przyszedł, a para nie zamierzała się żenić. Później dziewczyna powiedziała, że ​​jest zbyt wcześnie, aby myśleć o małżeństwie, z perspektywy rozwoju kariery. A w sierpniu 2009 r. Gwiazdy przybyły na ceremonie rozdania nagród Teen Choice Awards niezależnie od siebie, nie robiąc jednego zdjęcia razem. Dla wszystkich stało się jasne, że ta idealna para nie jest tak gładka. Jednak kilka miesięcy później, paparazzi ponownie znaleźli bohaterów "School Musical" razem. Patrzyli na siebie z miłością i uczuciem. Ale to szczęście nie trwało długo ... Po spotkaniu, Zac Efron i Vanessa Hudgens rozpadły się. Ta wiadomość była tak niespodziewana, że ​​przez długi czas fani nie mogli uwierzyć, że to prawda. Jednak potwierdzeniem tego była nowa powieść dziewczyny z wschodzącą gwiazdą Austinem Butlerem.

Dlaczego Zac Efron i Vanessa Hudgens zrywają?

Jak powiedziała sama Vanessa, bardzo trudno jest być razem na odległość i to właśnie skłoniło młodych ludzi do podjęcia decyzji o rozstaniu. Oczywiście mogło być wiele powodów, ale nie było innej wersji, a byli kochankowie pozostawali w dobrych przyjacielskich relacjach, wciąż reagując na siebie ciepłem i wdzięcznością.

Czytaj także
  • Zendaya w motylkowej sukience uderzyła wszystkich na premierze "The Greatest Showman"
  • Czy Zach Efron ma romans z Rebeccą Ferguson?
  • Paris Jackson z ciemnymi kolorami włosów i innymi gwiazdami podczas Teen Choice Awards 2017

Po separacji młodych, od czasu do czasu w Internecie pojawiały się informacje, że Vanessa Hudgens i Zac Efron znów są razem. Jednak są to najprawdopodobniej rękodzieła fanów przepełnionych nostalgią i uczuciami na temat ich idoli.

Зак Эфрон и Ванесса Хадженс 1 Зак Эфрон и Ванесса Хадженс 2 Зак Эфрон и Ванесса Хадженс 3
Зак Эфрон и Ванесса Хадженс 4Зак Эфрон и Ванесса Хадженс 5Зак Эфрон и Ванесса Хадженс 6
Зак Эфрон и Ванесса Хадженс во время съемок школьного мюзиклаЗак Эфрон и Ванесса Хадженс купаютсяЗак Эфрон и Ванесса Хадженс на фотосессии