Amerykański aktor Zac Efron nie ukrywa, że ​​jego zdolność do litowania się w ludziach przynosi mu tylko dobre życie. Ostatnio przyznał, że w ten sposób uniknął mandatu za przekroczenie prędkości.

Inspektor wybuchnął łzami z aktorem

W filmie "Sąsiedzi. Na ścieżce wojennej "Efron gra bardzo pewnego siebie kawalera. Jego bohater lubi zabawy i imprezy, a także oczywiście kobiety. Ale w kontynuacji tego filmu pisarze postanowili uczynić Zacka bardziej romantycznym. Jest w filmie "Sąsiedzi. Na ścieżce wojennej 2 aktor będzie musiał wykazać swoją zdolność do płaczu "na zamówienie" i, jak pokazała praktyka, nauczył się tego.

W jednym z wywiadów z EW, Zack mówił o jednej bardzo interesującej sprawie. "Pewnego ranka jechałem samochodem i byłem trochę za szybki. Ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu inspektor niespodziewanie mnie powstrzymał. Zdając sobie sprawę, że mnie teraz ukarali, zdecydowałem się płakać, ponieważ w mundurze była przede mną kobieta, a męskie łzy z powodu płci pięknej są dobrym powodem do współczucia. Policjant, który rozpoznał gwiazdę Hollywood we mnie i zobaczył niezwykłą reakcję również zaczął płakać. Potem poprosiła o dokumenty i wyraziła chęć zbadania pnia. Po tych wszystkich formalnościach policja poprosiła mnie o umieszczenie autografu na zdjęciu, co zrobiłem. Biedna kobieta płakała cały czas, rozmawiając ze mną, nie zakładając nawet, że była to tylko próba roli "- powiedział aktor.

Po tym jednak stało się wiadome, że nikt nie zamierza zakwalifikować się do Zaka Efrona, ponieważ był to zwykły sprawdzian dokumentu.

Czytaj także
  • Zendaya w motylkowej sukience uderzyła wszystkich na premierze "The Greatest Showman"
  • Czy Zach Efron ma romans z Rebeccą Ferguson?
  • Taylor Swift marzy o powieści z zamężnym Benem Affleckiem!

Zac Efron - Słynny aktor w Hollywood

28-letni aktor Hollywood Zac Efron jest znany wielu z filmów "High School Musical", "Me and Orson Welles", "The Pope Is 17 Again", "Podwójne życie Charliego St Cloud", "Lucky Man", itp. Karierę aktorską rozpoczął w 2002 roku od obrazu "Firefly". W tej chwili filmografia aktora ma około 40 taśm, w których lwią część bierze seria. W 2017 roku fani Zacka zobaczą go w uznanym eposie filmowym "Ratownicy Malibu", w którym zagra Matt Brody.

Według magazynu Forbes w 2008 roku, Zac Efron zajął 92. miejsce na liście Forbes Celebrity 100 z zyskiem 5,8 miliona dolarów.

Зак Эфрон Зак в фильме «Соседи. На тропе войны» Актер в картине «Папе снова 17»