Fani znają słynnego na całym świecie hollywoodzkiego aktora Zacha Efrona w takich filmach jak "Pope is Again 17", "Classical Musical", "Lucky Man" i wielu innych. Jego życie osobiste, a także kariera są zawsze widoczne, a burzliwe powieści stają się publiczne. Przez ostatnie dwa lata popularna Lovelace spotkała się z blogerem modowym o imieniu Samy Miro. Najwyraźniej jednak ich romantyczna relacja dobiegła końca.

Trochę osobistego życia Zach Efron

Od najmłodszych lat Zack zaczął wykazywać zdolność śpiewać . Rodzice, którzy nie zastanawiali się dwa razy, podjęli decyzję o rozwoju talentów ich syna. Już w wieku 11 lat chłopiec dostał się do przesłuchania w teatrze miejskim, w wyniku czego otrzymał rolę w spektaklu "Cygan". Efron niesamowicie lubił występować na scenie. Czuł się komfortowo będąc w centrum uwagi publiczności. Kiedy facet zdobył niezbędną wiedzę i cenne doświadczenie, postanowił podbić telewizję. Po raz pierwszy dostał tylko epizodyczne role w programach telewizyjnych, ale z biegiem czasu zauważył utalentowanego aktora. Ten sukces Zack otrzymał po wydaniu dużego filmu "Classical Musical".

Nawiasem mówiąc, w tym filmie Zack poznał swoją filmową koleżankę Vanessę Anne Hudgens, z którą wkrótce zaczął romansować w prawdziwym życiu. Ich związek trwał pięć lat. W 2010 r. Para zerwała. Oprócz Vanessy Efron spotkał się z Lily Collins, ale ich romans szybko się skończył.

Zac Efron and Samy Miro: A Celebrity Romance

Po długim okresie spokoju w życiu prywatnym opinia publiczna dowiedziała się, że znaleziono Zaca Efrona i Sami Miro. Dziewczyna jest znanym blogerem modowym. Para po raz pierwszy pojawiła się publicznie jesienią 2014 roku. Pomimo wielu pytań ze strony prasy, nie spieszyli się, aby porozmawiać o swoim związku. Dopiero w marcu 2015 r. Sami powiedział paparazzi, że powieść z Zachiem dla niej jest czymś nowym i niezwykłym. Zauważyła także, że nie ukrywa swojego życia osobistego, ale gdyby jej chłopak był mniej sławny, mogłaby opublikować więcej wspólnych zdjęć.

Czytaj także
  • Zendaya w motylkowej sukience uderzyła wszystkich na premierze "The Greatest Showman"
  • Czy Zach Efron ma romans z Rebeccą Ferguson?
  • Paris Jackson z ciemnymi kolorami włosów i innymi gwiazdami podczas Teen Choice Awards 2017

Para była zawsze razem i wyglądała na bardzo szczęśliwą. Jednak na początku 2016 roku stało się wiadome, że Zac Efron i Seven Miro rozpadli się. Nie wiadomo, co spowodowało poważną spluwę. Najwyraźniej byli kochankowie nawet nie pozostaną przyjaciółmi, ponieważ Efron usunął zdjęcia z Miro z ich sieci społecznościowych i anulował subskrypcję konta dziewczyny.

Зак Эфрон вместе с Сэми Миро Зак Эфрон и Сэми Миро на игре Зак Эфрон и Сэми Миро гуляют
Зак Эфрон и Сэми Миро обнимаютсяЗак Эфрон и Сэми Миро целуютсяЗак Эфрон целует в щеку Сэми Миро
Зак Эфрон и Сэми Миро на пляжеЗак Эфрон и Сэми Миро на прогулкеЗак Эфрон и Сэми Миро на светском мероприятии