W przededniu świąt noworocznych wyznania miłości zdobywają specjalną magię, zgodzicie się? Otoczony wieczornymi światłami wianków i przyjaciół, gwiazda filmów Spy Kids Daryl Sabara złożyła ofertę 24-letniej piosenkarce Megan Traynor. Wzruszająca wideo-uznanie pary opublikowanych na swoich stronach na Instagramie, romantyczne wideo natychmiast zyskało niesamowitą ilość gratulacji i sympatii od obserwujących. W podpisie do filmu młodzież podziękowała wszystkim, którzy wzięli udział w przygotowaniu tej "niespodzianki" i życzyła im szczęścia.

Пара пока не назначила дату свадьбы

Para nie wyznaczyła jeszcze daty ślubu.

Пара встречается два года

Para umawiająca się na dwa lata

Zauważ, że oferta ręki serca zbiegła się z obchodami 24 rocznicy śpiewaczki, więc niespodzianka była podwójna! Megan napisała ten dzień:

"Oczywiście, powiedziałem:" Tak ", czy możliwa jest inna odpowiedź? Wszystkie moje marzenia spełniły się w moje urodziny. To było magiczne, Daryl złożył mi ofertę pod łukiem świateł i świateł bożonarodzeniowych. W pobliżu byli nasi przyjaciele i rodzina - to było magiczne i jestem bardzo szczęśliwy! Dzięki Daryl za pozwolenie mi poczuć się jak księżniczka z bajki. Dziękuję mojemu bratu Ryanowi Trainorowi za uchwycenie tego wszystkiego na wideo. Przeglądam go raz za razem i nie mogę uwierzyć w to, co się stało! "
Меган и Дэрил

Megan Traynor i Daryl Sabara

Proponujemy zapoznanie się z małym filmem o romantycznej ofercie:

Przypomnij sobie, że para spotyka się z drugim rokiem. Megan i Daryl często dzielą się zdjęciami na Instagramie wypełnionymi miłością i czułością.

Меган Трейнор и Дэрил Сабара

Jeśli twarz aktora Daryl Sabara jest nam dobrze znana z serii filmów przygodowych "Dzieci szpiegów", niewiele wiadomo o piosenkarce Megan Traynor. Dziewczyna w 2014 roku była początkiem roku, a jej singiel "All About That Bass" trafił nawet na czoło amerykańskich list przebojów Billboard Hot i niektórych europejskich kanałów radiowych. Na początku 2015 roku Megan zasłużenie wygrała People's Choice Awards w nominacji "Discovery of the Year", a nieco później "Grammy". Traynor ma za sobą dwa albumy studyjne, a trzeci jest już w drodze.

Czytaj także
  • Nominowani do nagrody Grammy 2016
  • Grammy Winners 2016
  • Grammy 2016: Taylor Swift, Kendrick Lamar, Justin Bieber i inni zwycięzcy

Para nie podała jeszcze szczegółów i daty ślubu.