Punktem kulminacyjnym światowej premiery "Exemplary Male 2" bez przesady był występ w Nowym Jorku, gdzie aktorzy głównych ról weszli na podium razem z prawdziwymi supermodelkami.

Kreatywny pomysł

Organizatorzy premiery postanowili zorganizować pokaz mody w komediowym motywie przed pokazem "Przykładowy mężczyzna 2", który opowiada o okrutnym świecie współczesnej mody.

Ben Stayler i Owen Wilson, Penelope Cruz i Justin Theroux, którzy napisali scenariusz do taśmy, zabrali się przed gości w obrazach z filmu. Aby nauczyć się aktorów nie było łatwo, śmieszne stroje i peruki zmieniły swój stylowy wygląd. Aby uczynić autentyczność teraźniejszości, do artystów dołączyli prawdziwi supermodelki Irina Sheik, Gigi Hadid.

Czytaj także
  • Justin Therou jest widziany na randce z nieznajomą
  • Blake Lively i Ryan Reynolds odwiedzili premierę filmu "Quiet Place" w Nowym Jorku
  • Justin Thero ma romans z młodą artystką Petrą Collins

Czerwony dywan

Po koncercie celebryci spieszyli się do raspgrimirovatsya i pojawili się w całej okazałości. Kobiety ubrały eleganckie stroje, a mężczyźni - garnitury.

Dla Teru Jennifer Aniston szybko przyłączyła się do obiektywów w bordowej sukni z głębokim dekoltem i krojem odsłaniającym nogę.

Kendall Jenner wyglądała bardzo psotnie w różowej krótkiej sukience, a Naomi Campbell postanowiła pokonać obecnych z krótkimi spodenkami i kinkietami.

Wśród obecnych był Paul Anderson z Milla Jovovich, Anną Wintour, Susan Sarandon, Kristen Uig, Adrianą Limą, Stingiem z Trudy Styler, Billy Zane i innymi.

Джастин Теру в образе из фильма Бен Стиллер и Оуэн Уилсон Уилл Фаррелл
Пенелопа КрусДля достоверности на подиум вышла Ирина Шейк Джиджи Хадид во всей красе!
Пенелопа Крус на красной дорожкеДженнифер Энистон и Джастин Теру, снявший дредыБен Стиллер