Soczyste szczegóły osobistego życia Hugh Hefnera zostały upublicznione przez amerykański model intymnych relacji z nim przez długi czas. Holly Madison powiedziała mi, co się stało za zamkniętymi drzwiami luksusowej rezydencji.

Магнат миллиардер имел массу тайн

Hefner rozpoczął swoją błyskotliwą karierę w 53 roku, mając zaledwie 600 własnych i 10.000 dolarów inwestycyjnych. Najpierw pojawił się magazyn, po którym cały przemysł rozrywkowy zaczął się rozwijać, z festiwali, programów telewizyjnych i sieci klubowej z personelem w króliczym mundurze erotycznym, który później stał się znakiem rozpoznawczym.

Фото со свадьбы Хью Хефнера Przyczyny śmierci

Przypomnijmy, że Hugh Hefner zmarł pod koniec września tego roku, nie pozostawiając spadku swojej młodej żonie, co, jak się okazało, było dość spodziewane.

Jedna z czołowych publikacji opublikowała wcześniej nieznane fakty na temat prawdziwych przyczyn śmierci Hefnera. Jak się okazało, 91-letni założyciel Playboy, dwa lata temu, złapał infekcję, która spowodowała poważną chorobę kręgosłupa. Na jednym z najnowszych opublikowanych filmów widać, że ledwo porusza się nawet z pomocą. Przez prawie ostatni rok Hefner nie spędzał w towarzystwie młodych piękności, ale otaczali go tylko pracownicy medyczni. Ale nie zawsze tak było, przed chorobą był energiczny i wesoły, a po jego śmierci okazało się, że życie osobiste założyciela legendarnego pisma było pełne erotycznego zgiełku.

Холли Мэдисон  любовница магната Szwedzka rodzina

Z opowieści Madisona okazało się, że Hefner nie był motywowany zasadami moralności iw swoim domu często aranżował miłosne przyjęcia z kilkoma dziewczynami w tym samym czasie. Co więcej, w rezydencji na stałe z nim mieszkał kilka modeli, które grały wszystkie kaprysy starego bossa. Dziewczyny ubrane w różową bieliznę erotyczną, a wieczorami pojawiały się wspólne filmy pornograficzne.

Хью Хефнер со своими девушками Czytaj także
  • Nie na narkotyki: dzieci Hugh Hefnera można pozostawić bez dziedziczenia wielomilionowego
  • Playboy zmienia zasady: transseksualista i Hugh Hefner ozdobili okładkę magazynu
  • Jared Leto zagra założyciela Playboya Hugha Hefnera

Tygodniowy harmonogram był ściśle malowany i tylko jeden dzień zarezerwowano na komunikację z synami, reszta czasu była całkowicie poświęcona rozrywce. W środę i piątek odbyły się "nocne kluby", w weekendy - bufet i projekcje filmowe, aw czwartek modelki miały wolny dzień i mogły spędzić czas według własnego uznania.