Cameron Diaz i Benji Madden, którzy są małżeństwem od ponad roku, bronili życia prywatnego przed prasą. Para nie pokazuje swoich uczuć w miejscach publicznych, nie idzie na hałaśliwe imprezy. Zdjęcia, które wpadają w prasie, nie powstają na zdjęciach, ale paparazzi są zastrzeleni. Jednak na razie House of Harlow 1960x Revolve Diaz i Benji postanowił zrobić wyjątek.

Family Party

Lovers przybyli na imprezę zorganizowaną przez Nicole Richie na cześć premiery nowej marki odzieżowej w Los Angeles. Richie jest żonaty z bratem bliźniakiem Benji-Joelem, a Cameron ma silną przyjaźń.

Czytaj także
  • Cameron Diaz potwierdził przesłanie końca kariery aktorskiej
  • Niestety, ale te 12 celebrytów na ekranie wygląda lepiej niż w normalnym życiu!
  • Daję dzbanek: śmiali się z sieci, jakby gwiazdy wyglądały bez zębów!

Taki inny

Cameron i Benjy pojawili się na czerwonym dywanie na przeciwnych zdjęciach. Aktorka miała elegancki biały garnitur do spodni, a muzyk nosił czarny zestaw na co dzień i skórzaną kurtkę. Przez cały wieczór para nie odrywała wzroku od siebie i trzymała się razem.

Супруги на House of Harlow 1960x Revolve в Лос-Анджелесе Актриса была элегантна в светлом брючном костюме Кэмерон и Бенджи пришли поддержать Николь Ричи
Николь устроила мероприятие посвященное запуску ее бренда одеждыБратья-близнецы Джоэл и  Бенжи с женами Камерон и НикольЛайонел Ричи и его приемная дочь