Na swojej stronie w Instagram 62-letnia piękność Kristi Brinkley opublikowała fotoreportaż, który mógłby być zatytułowany "Jak obchodziłem Święto Dziękczynienia z moimi ukochanymi dziećmi".

Wybór zdjęć był po prostu oszałamiający! Świadomie pani Brinkley nosiła w latach 80-tych dumny tytuł supermodelki. Wygląda na to, że nie myśli o rezygnacji z pozycji.

Zobacz, jak wygląda w bikini! Niektórzy autorzy tego gatunku napisali, że na parze zdjęć można mieszać tam, gdzie jest mama, i gdzie jest jej 18-letnia córka. Zarówno postać, jak i twarz blondynki nie są w stanie podać jej prawdziwego wieku. Być może sekretem jest to, że Christy jest wegetarianką od najmłodszych lat ...

Na rajskich wyspach

Biorąc pod uwagę fakt, że model nie je mięsa, na świątecznym stole nie było miejsca na korporacyjną amerykańską potrawę świąteczną - pieczony indyk. Jednak nie przeszkodziło to pięknej kobiecie odpocząć w towarzystwie jej syna Jacka i córki Sailora. Szczęśliwa rodzina spędzała wakacje nad Oceanem Atlantyckim, na Wyspach Turks i Caicos.

Czytaj także
  • Supermodelki "wieku Balzaka" powiedziały decydujące "Nie!" Dla Ageizmu
  • Nina Agdal spotyka się z synem Christie Brinkley
  • Kristi Brinkley ma romans z ojczymem Siostry Hadid

Mama i starsze dzieci brnęły na plażę, uprawiały sporty wodne i cieszyły się delikatnym listopadowym słońcem.