Ulubioną publicznością jest utalentowana amerykańska aktorka Renee Zellweger - jedna z celebrytek, która bez lęku leży pod nożem chirurga plastycznego i wydaje się zupełnie obojętna na kardynalną zmianę twarzy.

Już wam powiedzieliśmy, że teraz w pełnym rozkroku kręcimy nowy film z jej udziałem - trzeci film o przygodach niespokojnej blondynki Bridget Jones. Fani musieli czekać 12 lat - minęło tyle czasu od komedii "Bridget Jones: The Edge of the Reason". Miejmy nadzieję, że było warto, a film "Bridget Jones's Baby" nie zawiedzie nas.

Renee Zellweger jest kobietą kameleona

Biorąc pod uwagę zdjęcie z zestawu, możemy wywnioskować, że Renee nadal zmienia swój wygląd. Na lepsze? To zależy od Ciebie! Jedno jest oczywiste: prawie niemożliwe jest wiedzieć.

Czytaj także
  • Czarna wytwórnia: 14 aktorów, których karierę zepsuł Oscar
  • W przypadku Weinsteina wystąpiły Renee Zellweger, Charlize Theron i Jennifer Lawrence
  • Posiadłość byłego męża René Zellwegera zostaje wytarta z powierzchni ziemi

Niedawno legendarna Bridget Jones przyszła do programu The Today Show, gdzie po prostu nie była rozpoznawalna! Kształt nosa znacznie się zmienił, a "markowe policzki" gdzieś zniknęły. Okazało się, że gwiazda filmów "Zimna góra" i "Chicago", nie martwi się opinią otaczających ludzi, nie myśli, by usprawiedliwiać siebie i wyjaśniać jej zmiany w wyglądzie.

- Zobacz: to, co pokazujesz na ekranach to nie ja, to tylko część mojej pracy, a nie moje prywatne życie. Powinieneś dzielić się zdjęciami, które aktorzy próbują i ich prawdziwymi przejawami ", powiedziała Renee w odpowiedzi na komentarz, że bardzo różni się od ukochanej bohaterki wielu kobiet, dziennikarki Bridget Jones.

Plotki z sieci społecznościowych poza zasięgiem wzroku

Renee powiedziała, że ​​ostrożnie chroni się przed złośliwymi i negatywnymi wypowiedziami na jej temat. Nie uwierzysz w to, co wymyśliła!

- Kiedy jestem w domu - jest całkowicie chroniony przed mediami społecznościowymi. Po prostu nie widzę plotek, złych opinii o mnie. Chciałbym mieć coś takiego, ale było smutne doświadczenie i odmówiłem wszystkiego - przyznała pani Zellweger.

На днях Рене стала гостьей программы The Today Show  и ее буквально было невозмо Щеки звезды неожиданно впали, а нос стал другим Актриса заметила, что старается оберегать себя от негативных отзывов