Jak myślisz, gdzie powinni kochankowie w przeddzień ślubu? Szukać restauracji na uroczystości, wybrać uroczyste stroje, odwiedzić krewnych ... Być może tylko Megan Markle i Prince Harry spędzają swoje przedślubne dni powszednie w zupełnie nieoczekiwanym miejscu - w studiu makijażu studia Titanic FX w stolicy Irlandii Północnej.

Przypomnijmy, że plastikowy makijaż to takie superrealistyczne nakładki na różne części ciała aktorów. Może to być podwójny podbródek, łysina lub żołądek. Aerobatics umiejętności specjalistów makijażu są ręce i stopy, i mogą wyglądać nie tylko bardzo realistyczne, ale także przerażające, zwłaszcza jeśli zadaniem artysty makijażu jest okaleczanie i obrażenia bohaterów.

Муляжи рук удивили принца Гарри Megan Markle była bardziej przygotowana niż jej narzeczony

Sądząc po zdjęciach, które pojawiły się w tweecie fotografa Niala Carson, Harry i Megan byli pod wrażeniem eksponatów muzeum. I jeśli Megan nie straci obecności ducha i uśmiechnie się, wtedy Harry jest po prostu zszokowany.

Właściwie to nie jest zaskakujące. W przeciwieństwie do swojego kochanka, amerykańska aktorka nie służyła w wojsku, ale działała w filmie i miała czas, aby zobaczyć wystarczająco dużo, a nie na takie rzeczy na planie!

Меган Маркл осталась спокойной

Wielu internautów bawiło się wyrazem twarzy księcia, zwłaszcza 33-letnia arystokrata wygląda rozbawiona na tle roześmianej dziewczyny. Wielu użytkowników napisało, jakie sytuacje życiowe pamiętają z taką osobą, co oznacza, że ​​wnuk królowej Elżbiety II, oprócz jej woli zamienił się w mem.

Лицо принца Гарри стало мемом в сети Czytaj także
  • Książę Harry po raz pierwszy wspomniał w oficjalnym przemówieniu Megan Markle
  • Stopy Megan Markle zrobiły furorę w sieci
  • Autor opowieści o zaręczynach księcia Harry'ego i Megan Markle mówił o szczegółach tej sesji zdjęciowej

W komentarzach pod zdjęciem wesołe ludzie napisali różne wersje. Zasugerowali, że taka kopalnia może sprowokować oglądanie japońskich filmów dla dorosłych, nieudany eksperyment ukochanej dziewczyny w kuchni i nieudany zakup w sklepie internetowym.