Śmierć Carrie Fisher była dla wielu zaskoczeniem, ale nie dla samej aktorki. Bliski przyjaciel Gwiazdy Gwiezdnych Wojen James Blunt powiedział, że zna datę jej śmierci.

Śmierć księżniczki Lei

23 grudnia 60-letnia Carrie Fisher przyleciała z Londynu do Los Angeles. Kiedy samolot był w powietrzu, jej serce zatrzymało się, na pokładzie był lekarz, który z powodzeniem wskrzesił. Gdy samolot wylądował, celebra zabrano do szpitala, gdzie lekarze walczyli o życie przez cztery dni, ale, niestety, Fisher zmarł. Carrie została zastąpiona przez jej matkę, aktorkę Debbie Reynolds, która nie była w stanie przygotować się na pogrzeb córki.

Кэрри Фишер

Carrie fisher

Prezent foresight

Przyjaciel Carrie Fisher podał niesamowite informacje w wywiadzie dla The Sun. Według Jamesa Blunta, jego dziewczyny, romans, z którym był okresowo przypisywany mediom, przewidywał datę jej śmierci.

Джеймс Блант

James stępił

Mała kartonowa figurka jej najsłynniejszej bohaterki, księżniczki Leii z Gwiezdnych wojen, była trzymana w domu Fishera, na którego czole Carrie zapisywała numery na jej czole. Pierwsza kombinacja oznaczała datę jej narodzin, a drugą - śmierć.

Кэрри Фишер

Carrie Fisher w filmie "Gwiezdne wojny"

Piosenkarz nie przywiązywał dużej wagi do tego, co zobaczył, nie pamiętając daty i miesiąca, ale jestem pewien, że rok 2016 został wpisany na tekturze. James powiedział, że pomyślał od niechcenia, że ​​Carrie miała niewiele czasu. Gdy dowiedział się o śmierci bliskiej mu osoby, 42-letni Blunt był zszokowany, ponieważ był rok 2016.

Czytaj także
  • Taylor Lautner i Billy Lourdes nie są już razem.
  • Carrie Fisher znalazła ślady narkotyków
  • Debbie Reynolds umiera dzień po śmierci córki Carrie Fisher

Nawiasem mówiąc, Carrie była nie tylko dobrym przyjacielem Jamesa, ale także matką chrzestną dziecka-muzyka.