Katie Holmes rozszerzyła szeregi hollywoodzkiego Kopciuszka, cierpiącego na czerwonym dywanie w butach, które nie są wielkości. 38-letnia aktorka wcisnęła się w małe sandały i zapłaciła za to.

Oczekiwana premiera filmu

W zeszłym tygodniu w Beverly Hills w The Paley Center for Media, załoga klanu Kennedy saga: Po tym jak Camelot w końcu zaprezentował serial, nad którym pracowała przez trzy lata, opowiadając historię jednego z najbardziej wpływowych klanów USA, który widzowie docenią już 2 kwietnia.

Główną rolę w tym filmie odegrała Katie Holmes, wcielająca się w postać pierwszej pani Jacqueline Kennedy Onassis. Aktorka pojawiła się na wystawie wraz z kolegą i partnerem w serialu Matthew Perry, który grał senatora Edwarda Moore'a Kennedy'ego.

Кэти Холмс и Мэттью Перри

Katie Holmes i Matthew Perry

"Hiszpańskie buty"

W tym wydarzeniu Holmes, którego krytyki modowe wielokrotnie skarciły się o krótkie sukienki z nierównymi nogami, wybrała długą jedwabną sukienkę ze skomplikowanymi koronkami i aksamitnymi wykończeniami Alberty Ferretti, uzupełniając zdjęcie za pomocą sprzęgła i otwartych sandałów na piętach Tamary Mellon. Złote rzemienie butów wbiły się w stopy aktorki, która pilnie przyciskała palce palcami do strasznego pedicure na fotokomórce.

Кэти Холмс на на премьере Клан Кеннеди после Камелота

Katie Holmes na premierze serialu "The Kennedy Clan: After Camelot"

Кэти Холмс в платье Alberta Ferretti на красной дорожке

Katie Holmes w Alberta Ferretti ubiera się na czerwonym dywanie

Кэти в босоножках на размер меньше

Katie w sandałach jest mniejsza

Katie ledwo wytrzymała "egzekucję" przed dziennikarzami i po zdjęciu z oficjalnej części imprezy zdjęła sandały z parady. Wydychając z ulgą, położyła wygodne adidasy na swoich zranionych nogach.

Кэти Холмс с радостью сняла неудобную обувь

Katie Holmes z radością zdjęła niewygodne buty.

Кэти в кроссовках Adidas Czytaj także
  • Katie Holmes kategorycznie sprzeciwia się komunikacji Toma Cruise'a z córką
  • "Women's Health Journal" ujawnia sekretną pasję Katie Holmes
  • Krok od szczeliny: Jamie Foxx zrobił "rasistowski" żart o Katie Holmes

To zamieszanie nie nastąpiło, gdy Holmes wybrał but o rozmiar większy, pewni użytkownicy Internetu. W sprzedaży nie było odpowiedniej wielkości dla Katie, a aktorka stała się ofiarą mody, sugerują.