Bez względu na to, jak ciężko organizatorzy ceremonii wręczenia nagród BET, która odbyła się w ostatnią niedzielę w Los Angeles, obserwuj odległość między Chrisem Brownem i Carrusi Tranem, przepisaną przez nakaz bezpieczeństwa, nie zrobili tego ...

Zakaz kontaktu

W ubiegłym tygodniu sąd w Los Angeles przedłużył tymczasowy zakaz pobytu Chrisa Browna ze swoją byłą dziewczyną, Carrouchey Tran, przez pięć lat. Według niego muzyk nie może zbliżyć się do niej bliżej niż 100 jardów, czyli 91 metrów.

Крис Браун и Карруче Трен

Chris Brown i Karruche Tren

Powieść zakochanych, która rozpoczęła się w 2012 roku, zakończyła się skandalem i serią prób. Modelka oskarżyła artystę o bicie i powiedziała, że ​​boi się o swoje życie. Biorąc pod uwagę agresję Browna wobec Rihanny, z którą miał on związek w przeszłości po krwiaków po jego ataku, nie było żadnych wątpliwości co do prawdziwości słów Trana.

Пара Крис Браун и Карруче Трен

Trudności logiczne

Restrykcyjne zamówienie zaczęło działać dopiero niedawno, ale jego zgodność już przysporzyła stronom trzecim wiele problemów. Producenci nagród BET, w których Brown, którego główny Tran był, wykonali cuda logistyki, aby zachować 91-metrową odległość między nimi w pomieszczeniu.

Карруче Трен на BET Awards-2017

Karruche Tren podczas BET Awards-2017

Карруче Трен на премии

Chris przyszedł na to wydarzenie krótko przed jego pojawieniem się na scenie z Gucci Mane, ponieważ zrozumiał, że nie mógł siedzieć w audytorium podczas występu. Karruche, która została poproszona o obejrzenie występu byłego chłopaka na ekranie, odmówiła i wybrała bycie blisko sceny, tym samym przekraczając próg krytycznej odległości między nią a Brownem z własnej inicjatywy.

Крис Браун на BET Awards-2017

Chris Brown na BET Awards-2017

Выступление Криса Брауна

Warto zauważyć, że liczba Chris na BET Awards została uzgodniona dwa miesiące temu, o czym poinformował ją Karruch, kiedy zaproponowali jej, aby stała się jedną z wiodących nagród.

Czytaj także
  • Chris Brown oskarżony o próbę uduszenia
  • Chris Brown mówił o burzliwych związkach z Rihanną i powodach ich ciągłych walk
  • Chris Brown przyszedł na premierę filmu o sobie z córką

Przy okazji, mówiąc, Brown zachowywał się rozsądnie i pospieszył opuścić miejsce ceremonii, aby nie iść do więzienia.