Supernapatage Amerykańska gwiazda Lady Gaga nie jest obca żadnemu człowiekowi. Piękno zaczęło spotykać się z aktorem Hollywood, Taylor Kinney, a jej nawyki nieco się zmieniły. Jak każda zakochana kobieta, Lady Gaga, chce spędzać więcej czasu ze swoim narzeczonym.

Miłośnicy zaaranżowali rodzaj pożegnania z zimą - udali się do amerykańskiego ośrodka narciarskiego Park City w Utah. Gwiazda nie zapomniała o swoich fanach - praktycznie codziennie przedstawia zdjęcia, na których można zorientować się, że ma wolny czas.

Czytaj także
  • 25 "modów", którzy nie wiedzą, że ubrania mają różne rozmiary!
  • Jade wołowina: 16 gwiazdek, które oszczędzają każdy grosz
  • Romantyczny weekend: Lady Gaga spędziła weekend w towarzystwie Christiano Carino
Narciarstwo, lekcje gry na fortepianie i dobroczynność

Po południu dziewczyna zeskoczyła z góry na nartach, a wieczorem udowodniła gościom ośrodka, że ​​jest utalentowanym muzykiem. W tym celu artysta uderza Alejandro i Bad Romance w miejscowe puby, gra na fortepianie, a raczej uczy się grać na tym instrumencie.

Nawet na wakacjach Lady Gaga i jej ukochany nie zapominają, aby czynić dobro. Uczestniczyli w imprezie poświęconej gromadzeniu funduszy na potrzeby małych dzieci cierpiących na choroby szczękowo-twarzowe.

29-летняя Леди Гага днем наслаждалась катанием на лыжах и свежим горным воздухом Американская певица Lady Gaga поделилась фото с отдыха в горах Звезда приняла участие в полезном благотворительном мероприятии