Kilka lat minęło od tego fatalnego momentu, gdy wypadek, w którym zginął Paul Walker, dodał do listy absurdalnych tragicznych wypadków, które odbierają życie młodym ludziom. Aktor z Hollywood był bardzo młody, ale czy ma znaczenie to, ile lat zmarł Paul Walker, jeśli zbudował dalekosiężne plany?

Gdzie iw jakich okolicznościach zmarł Paul Walker?

Miejsce śmierci Paula Walkera przyciąga uwagę wszystkich, którzy przechodzą podmiejską autostradą kalifornijskiego miasta Santa Clarita. Każdego dnia fani aktora dekorują go bukiecikami kwiatów, portretami, zabawkami, pamiątkami i lampami. Latarnia, która była ostatnią przeszkodą w samochodzie, w której przebywał aktor, wciąż trzyma na sobie ślady strasznego wypadku, który zabrał dwa życia. Pomimo wielu zaangażowanych ekspertów i śledztwa policyjnego wciąż nie wiadomo dokładnie, dlaczego zmarł Paul Walker. Jaka była przyczyna śmierci - potężny cios lub pożar po niej? Cokolwiek to było, ale nie było szansy, aby pozostać przy życiu z gwiazdą Hollywood.

Jak umarł Paul Walker? W Los Angeles 30 listopada 2013 r. Odbył się kolejny wieczór charytatywny. Organizatorzy imprezy zgromadzili fundusze, aby pomóc Filipińczykom dotkniętym przez tajfun, który nawiedził półwysep. Wśród zaproszonych gwiazd była i Paul Walker . Po zakończeniu charytatywnego wieczoru aktor z towarzyszeniem trzydziestoletniego przyjaciela Rodasa Rogera opuścił wydarzenie. Mężczyźni usiedli luksusowe Porsche Carrera GT czerwony kolor. Samochód sportowy prowadzony był przez właściciela Rodasa, a Paul zajął miejsce na przednim siedzeniu pasażera. Po półgodzinie ich przyjaciele na przyjęciu otrzymali straszne wieści o śmierci Paula i Rodasa. Natychmiast pojechali na miejsce wypadku.

Według oficjalnej wersji śledczych zaangażowanych w badanie przyczyn wypadku, wypadek był konsekwencją naruszenia ograniczeń prędkości. Na odcinku drogi, gdzie samochód zderzył się z latarnią i jej następnym zapłonem, prędkość ruchu ograniczona jest do 72 kilometrów na godzinę. Wyniki badania przeprowadzonego przez amerykańskich ekspertów wskazują, że mężczyźni podróżowali z prędkością około 130-150 kilometrów. Jednak techniczne usterki samochodu sportowego zostały natychmiast wykluczone, ponieważ przebieg Porsche Carrera GT był stosunkowo niewielki. Od 2005 roku samochód, który zastąpił kilku właścicieli, przejechał nieco ponad pięć tysięcy kilometrów. Eksperci zdołali zbadać systemy prawie całkowicie wypalonego samochodu i okazało się, że wszystkie były sprawne.

Niedopuszczalna prędkość i utrata kontroli - dlatego zmarł Paul Walker i jego przyjaciel. Moc uderzenia była druzgocąca. Nie mogła zrekompensować ani zapiętych pasków, ani natychmiast aktywowanych poduszek powietrznych. Ponadto okazało się, że właściciel samochodu sfinalizował układ wydechowy, co pozwoliło na zwiększenie prędkości jego ruchu.

Można by założyć, że kierowca i jego pasażer opracowali tak dużą prędkość w samochodzie sportowym z powodu narkotyków lub alkoholu, ponieważ wracali z imprezy. Jednak wnioski ekspertów są jednoznaczne - ani Paul Walker, ani Rodas Roger nie stosowali napojów alkoholowych i innych substancji, które mogłyby wpłynąć na szybkość ich reakcji.

W kwietniu 2015 r. Ekrany ukazały siódmą część legendarnego filmu "Szybcy i wściekli". Fani zmarłego aktora z niecierpliwością czekali na wydanie tej części, ponieważ te strzały były ostatnimi w jego karierze. Udało mu się zrobić więcej niż połowę pracy, a reszta twórców siódmego "Szybcy i wściekli" poprawiła się dzięki grafice komputerowej i kopiom zapasowym.

Czytaj także
  • Córka Paula Walkera Meadow nie ma już roszczeń do Porsche
  • Chris Hemsworth i jego brat
  • Michelle Rodriguez przyznała, że ​​śmierć Paula Walkera zmieniła jej życie

Na koniec, czy ma znaczenie, w którym roku zmarł Paul Walker, czy jego utalentowane umiejętności aktorskie można zaobserwować w którymkolwiek z trzech tuzinów obrazów, w których zdążył się wycofać?

Обворожительная улыбка Пола Актер Пол Уокер Пол Уокер в период работы моделью
Последние фото УокераПожар практически уничтожил автомобильПол Уокер и его друг сгорели заживо
Кадры с автомобильного регистратора очевидца аварииГоры цветов от поклонников и друзейМесто аварии