Niedawno gwiazda futbolu i wzorowy człowiek rodziny, David Beckham, świętował swoje 41. urodziny. Ten piłkarz świętował święto w kręgu rodzinnym i z bliskimi przyjaciółmi, a zdjęcia z tego, jak minął, pojawiły się w Internecie.

Dawid otrzymał gratulacje od rodziny i przyjaciół

Niedawno Victoria Beckham świętowała swoje 42 urodziny, a następnie jej mąż pogratulował dziewczynie urodzinowej podczas wakacji w sieci społecznościowej. Victoria i dzieci postanowiły pójść tą samą drogą, zamieszczając zdjęcia z Davidem i pisząc pozdrowienia dla jej męża i ojca. "Gratulacje z okazji twoich urodzin! Jesteś najpiękniejszym ojcem i najbardziej niesamowitym mężem. Po prostu cię uwielbiamy! ", Pisała Victoria na swojej stronie na Instagramie. Zaraz po tym, otrzymał gratulacje od najstarszego syna Brooklynu, który pojawił się po bardzo interesującym zdjęciu syna i ojca: "Tato, wszystkiego najlepszego! Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ mogę nazwać mojego bohatera i mój model za wzrost ceny ojca. Bardzo cię kocham. " Do tych dwóch gratulacji dołączył najlepszy przyjaciel urodzinowego Davida Gardnera, pan młody Liv Tyler: "Wszystkiego najlepszego, przyjacielu!".

Czytaj także
  • Eva Longoria otrzymała gwiazdę na Walk of Fame: jej mąż i przyjaciele przyszedł pogratulować jej
  • Poszedł do White Castle: Brooklyn Beckham spoczął na Coachella w modelu firmy Meredith Mickelson
  • 13 zatwardziałych oszustów wśród znanych osobistości

Pokój był pełen prezentów i piłek

W przeddzień urodzin Beckhama Victoria i jej dzieci udekorowały pokój piłkami, świątecznymi girlandami i flagami. Prezenty zaczęły dawać urodziny chłopcu od rana, a wieczorem pokój wypełniły różne paczki, które były adresowane na urodziny. To właśnie dzięki nim David został schwytany i schwytany, a zdjęcie zamieszczone w Internecie następnego dnia zdobyło serca tak wielu fanów futbolisty. Po tym miłym zdjęciu pojawił się kolejny w sieci: pokazał Davida z ciastem gąsienicy. Wprowadzono 4 świece, a jak się później okazało, nazwali czworo dzieci: Brooklyn, Romeo, Cruz i Harper. Po tym zdjęciu Beckham napisał następujące słowa: "Tak kończy się moje Urodziny. Dziękuję wszystkim za gratulacje i bycie ze mną w tym cudownym dniu. "

Бруклин тоже поздравил Дэвида Дэвид Бекхэм и Дэйв Гарднер Дэвиду очень понравился свой День рождения
Вот такое количество подарков подарили именинникуДрузья разместили фотографию четы Бекхэм, украшенную сердечкамиВот так закончил праздновать свой День рождения Дэвид