W ubiegłym roku okazało się, że małżeństwo supermodelki Kate Moss i muzyka Jamiego Hinsa się zepsuło. Gwiazdy poszły do ​​domu, aby mieszkać w różnych domach, Jamie poprosił małżonka o rozwód, ale kategorycznie odmówiła, okresowo zwijając pijackie napady złości. Ten stan trwałby długo, gdyby Kate nie spotkała się z 29-letnim fotografem Nicholasem von Bismarcka, który kilka miesięcy temu zaoferował Moss.

Kate i Jamie byli w stanie negocjować

Po wielu miesiącach skandali ze strony modela, jej mąż, gitarzysta zespołu The Kills, obiecał, że nie da jej rozwodu, a ona doskonale spełniła swoją decyzję do wczoraj. Zgodnie z informacjami, które pojawiły się na stronach publikacji Mirror, para podpisała porozumienie w sprawie podziału majątku i polubownie rozdzielone. Oto, co można przeczytać w wiadomości:

"Kate i Jamie doszli do wniosku, że musisz rozwodzić się nad rozwodem. To była wspólna decyzja. Postanowili, że lepiej rozwodu polubownie, czyniąc rozwód formalnością, niż składać dokumenty do sądu. Moss i Hins podpisali wszystkie dokumenty, których szczegóły zostały uzgodnione z góry. Jamie naprawdę chciał niektórych obrazów, które zostały nabyte w małżeństwie, dostał go. Kate poszła do męża na spotkanie. Co do reszty, Hins nic nie twierdził. Model będzie miał więcej niż połowę własności. "
Czytaj także
  • Vivienne westwood lesbian? W każdym razie była zakochana w Kate Moss ...
  • Kate Moss wyskoczyła z ciasta i zaśpiewała na urodziny Mert Alas
  • Kate Moss złamała prawo w obecności córki

Od jednego małżeństwa do drugiego

Plotka głosi, że Kate Moss jest w stanie obrócić głowę prawie do każdego mężczyzny i, jak widać, młody fotograf z tytułem hrabiego Nikolai von Bismarck został złapany w jej "sieci". Nikt nie wie, kiedy dokładnie para zaczęła się obracać, ale jest pewne, że Kate i Nikolay zaczęli pojawiać się razem miesiąc po przerwie w związku między modelem a Hins. Nawiasem mówiąc, ich małżeństwo trwało tylko 4 lata, a zazdrość obojga małżonków stała się przyczyną rozwodu i, jak pokazuje życie, Jamie był zazdrosny o nic. Niemal natychmiast po tym, jak Moss i von Bismarck zaczęli pojawiać się razem, earl przeniósł się do życia z modelem, aw lipcu 2016 roku zaoferował Kate swoją rękę i serce. Propozycja została złożona w jednej z restauracji w Wenecji, chociaż w tym czasie Moss von Bismarck nie nacisnął palcem na swoim palcu, powołując się na fakt, że była jeszcze zamężna. Jednak po wiadomościach o podpisaniu postępowania rozwodowego Nikołaj mógł wreszcie ukończyć tę pracę.

Кейт Мосс и Джейми Хинс Кейт Мосс и Николай фон Бисмарк Кейт скоро станет графиней