Czytelnicy nie mogli się doczekać wydania magazynu Sports Illustrated, ponieważ zakładano, że jego okładka będzie nagą Caitlin Jenner. Transseksualna kobieta naprawdę stała się bohaterem nowego wydania, ale wbrew plotkom, ostatni mistrz olimpijski Bruce Jenner pozuje ubrany.

Numer specjalny

66-letnia Caitlin Jenner, będąc mężczyzną, zdobyła złoto olimpijskie w dziesięciobójskim wyścigu w Montrealu w 1976 roku, pobijając rekord świata W przededniu igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro i na cześć 40-lecia Bruce'a Jennera Bruce'a Jennera, była to diva LGBT redagowała Sports Illustrated powierzono mu dekorowanie pokrowca połysku poświęconego olimpijczykom z minionych lat.

Czekanie i rzeczywistość

Fakt, że jego ojczym, Kim Kardashian, zostanie usunięty do edycji sportowej, stał się znany w maju. W tym samym czasie zagraniczne media napisały, że Jenner pozował nago ze złotym medalem, chowając się za amerykańską flagą.

Były zawodnik, pomimo prognoz, ubrany jest bardzo przyzwoicie: w złoty kombinezon, ozdobiony cekinami. Zasłużona nagroda błyszczy na jego klatce piersiowej.

Fani Caitlin nie tracą nadziei, że w magazynie znajdują się zdjęcia urody w szlafrokie, ponieważ numer będzie dostępny tylko za tydzień.

Czytaj także
  • Kaitlin Jenner Znów walczy z rakiem skóry
  • Caitlin Jenner chodzi w kąpielisku na plaży: "Marzyłem o tym przez całe życie"
  • Ojciec Kylie Jenner potwierdził ciążę córki

Szczery wywiad

Jenner, komunikując się z dziennikarzami publikacji, powiedział, jaki wpływ na jej los ma sport i złoty medal:

"Gdybym nie otrzymał tej nagrody, moje życie oczywiście byłoby inne. Tylko kwestia płci nie zniknie nigdzie. "

Kaitlin narzekała, że ​​być może, nie wygrała wtedy, zdecydowałaby się zostać kobietą znacznie wcześniej. Mówiąc o swoich doświadczeniach, dodała emocjonalnie:

"Byłem odrażający dla siebie. Byłem dużym, napiętym mężczyzną. Część świata uważała to za ciało greckiego Boga, a ja go nienawidziłem ".
Кейтлин Дженнер украсила обложку спортивного журнала В 1976 году Брюс Дженнер завоевал золотую медаль в десятиборье Скандальная прошлогодняя обложка для Vanity Fair