Ostatni raz, kiedy słynny 27-letni piosenkarz Taylor Swift mógł robić zdjęcia bez problemów, wydarzenie miało miejsce w lutym 2017 r. - koncert Super Saturday Night na stacji DirecTV. Następnie piosenkarz zaśpiewał kilka piosenek, a następnie zniknął z publicznego oka. Swift przestał uczęszczać na imprezy towarzyskie i nie był szczególnie zadowolony z paparazzi, gdy złapali ją na ulicy. A teraz, dzisiaj, sieć opublikowała zdjęcia, w których można było zobaczyć Taylora w całej okazałości. Gwiazda pop została zaproszona jako druhna na ślub swojej najlepszej przyjaciółki Abigail Anderson, która odbyła się w ten weekend.

Тейлор Свифт

Taylor szybka

Swift poradził sobie z narzeczonymi dziewczyny z zadaniem

Swap pojawił się przed kamerami paparazzi i fotografów ślubnych w długiej szyfonowej sukni w kolorze wiśni. Produkt miał otwarty stanik z zasłonami, krawaty, które obejmowały szyję, puszystą luźną spódnicę i kokardkę zawiązaną na plecach. Jeśli chodzi o akcesoria, na Taylora widać wisior z białego złota i małe kolczyki. Obraz druhny uzupełniono niewielkim bukietem, w którym znajdował się wystrój na kolor sukienki. Jeśli mówimy o fryzurach i makijażu, to Swift zdecydowała się na stylizację z luźnymi, lekko kręconymi włosami podczas imprezy i nałożyła makijaż na twarz, akcent, który został umieszczony na ustach.

Прическа и макияж Тейлор на свадьбе подругиТейлор в платье цвета вишни

Sądząc po zdjęciach wykonanych podczas ceremonii zaślubin, Taylor starał się nie zwracać uwagi na swoją osobę. Artystka w każdy możliwy sposób unikała błysków fotografów i odpowiedzialnie wykonywała obowiązki przydzielone druhen: pomagała nosić brzeg sukni, prostował welon i podążał za bukietem Abigail.

Невеста Эбигейл Андерсон

Panna młoda Abigail Anderson

Тейлор старалась не привлекать к себе внимания Czytaj także
  • Fan Taylor Swift obrabował bank i rzucił pieniądze na wokalistę
  • 19 gwiazd, które straciły niewinność u kolegi
  • Zhańbiony: 10 gwiazdek, których zamieszanie pojawiło się na scenie!

Fotografowie szukający chłopaka Swifta

Pomimo możliwości sfotografowania Swifta, paparazzi byli bardzo zainteresowani bliskim przyjacielem Taylora, z którym, jak mówią, piosenkarka spotyka się około sześciu miesięcy. Facet ma na imię Joe Alvin i jest ambitnym aktorem. Jednak wśród gości ślubu nowego chłopaka Taylora nie zauważono. Plotka głosi, że powieść z Tomem Hiddlestonem była tak szeroko opisywana w prasie, że Swift kategorycznie sprzeciwia się ingerencji dziennikarzy w jego życie osobiste.

Mimo to na uroczystości pojawił się gość, który powiedział reporterom, z którymi obecnie łączy się Taylor i Joe:

"Swift i Alvin są bardzo poważni. Są dla siebie bardzo przyjaźnie nastawieni. Początkowo, gdy tylko młodzi ludzie zaczęli się spotykać, artyści zdecydowali, że nie ujawnią swojego związku na pokaz. Teraz Swift i Alvin robią wszystko, co możliwe, aby uniemożliwić dziennikarzom poznanie ich powieści. Jeśli chodzi o krewnych i przyjaciół, wszyscy wiedzą, że Taylor i Joe są razem. "
Джо Элвин и Тейлор Свифт

Joe Alvin i Taylor Swift