Ta wiadomość wywołuje ambiwalentne uczucia. Oceniajcie sami: ojciec księcia Williama, książę Karol, zdołał pobić rekord, czekając na swoją kolej na tron. Został już ogłoszony najbardziej "cierpliwym" księciem w całej historii kraju. I nie jest to zaskakujące, ponieważ potencjalny król Wielkiej Brytanii od dawna odgrywał rolę następcy tronu. Były mąż Lady Dee już się zestarzał, czekając, aż jego matka zrezygnuje z kolei, by rządzić Brytyjczykami.

Отец принца Уильяма не теряет надежды стать королем Tło historyczne

Jego tytuł księcia Walii Karola miał miejsce ponad 59 lat temu, w lipcu 1958 roku. Historycy twierdzą, że w ten sposób Charles był w stanie pobić rodzaj zapisu, który został ustalony przez jego przodka Edwarda VII. On, syn długowiecznej królowej Wiktorii, był w stanie wstąpić na tron ​​dopiero w 1902 roku, w wieku 59 lat, i "przetrwał" tam przez 9 lat, Charlie został znokautowany przez 69 lat w listopadzie i nadal znajduje się w nie do pozazdroszczenia położeniu księcia.

Принц Чарльз поставил впечатляющий рекорд Rozczarowujące prognozy

Trudno powiedzieć, czy książę Walii będzie mógł zmienić swój tytuł na głośniejszy i bardziej znaczący - króla Karola? Jego matka ma 91 lat i wydaje się, że nie zamierza opuścić tronu. Elżbieta II jest pełna siły. Wyjeżdża za granicę i podróżuje po kraju, często widząc ją podczas jazdy konnej i jazdy własnym samochodem.

Jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że Królowa Matka odeszła w wieku 101 lat, Charles po prostu może nie mieć dość siły, aby rządzić krajem, kiedy nadejdzie jego kolej. Rzeczywiście, w ciągu 80 lat politycy kończą swoją karierę, a nie zaczynają.

Королева и ее дети Czytaj także
  • Ważna rzecz w bagażu Windsoru. Będziesz zaskoczony!
  • 16 historycznych zdjęć, których ostrość nawet dzisiaj zniknie!
  • Stało się wiadomo, co robią członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej w ciągu dnia!

Zgodnie z prawem dziedziczenia do Wielkiej Brytanii, to Karol otrzyma koronę po śmierci matki lub w przypadku jej odmowy z tronu. I tylko wtedy nadejdzie kolej i Książę William rządzi krajem wyspiarskim.