Rozstanie z Mel Bee i Stephenem Belafonte, które stały się najbardziej rozwodowym rozwodem w wyjeździe, zbliża się do rezolucji prawnej. Byli małżonkowie, którzy oskarżali się nawzajem o wszystkie grzechy śmiertelne, osiągnęli kompromis w ważnych sprawach poza murami sądu.

Skandaliczny rozwód

Łzy Angeliny Jolie i Brada Pitta, Johnny'ego Deppa i Amber Heard już nie wydają się tak dramatyczne po rozwodzie Mel B i Stephena Belafonte, którzy są małżeństwem od 10 lat. Mówimy o regularnej przemocy fizycznej i psychicznej, niewierności, przymuszaniu do seksu grupowego i wiele więcej na ten temat.

Мел Би и Стивен Белафонте

Mel B i Stephen Belafonte

Od marca 2017 r. Były uczestnik Spice Girls i producent filmowy udowodnił swoją sprawę podczas procesu, walcząc o opiekę nad ich wspólną córką i dzieląc się majątkiem.

Tajna umowa

Pewnego dnia delikatna sprawa przeniosła się ze ślepego zaułka. Melanie Brown i Stephen Belafonte zawarli umowę, uzgadniając główne punkty rozwodu, podpisując wstępne porozumienie.

Według informacji poufnych, ziarno pieprzu, które chciało samodzielnie pozyskać 6-letnią Madison, zgodziło się na wspólną opiekę, w której żadna ze stron nie zapłaciła pozostałych alimentów za utrzymanie córki.

Мелани Браун с детьми

Melanie Brown z dziećmi

Mel Bi zamierza również zapewnić wsparcie finansowe byłemu małżonkowi w postaci miesięcznych płatności przez trzy lata po rozwiązaniu małżeństwa. Kwota, którą otrzyma Belafonte, nie zostanie ogłoszona. Wcześniej domagał się od byłej żony małżeńskich płatności w wysokości 40 tysięcy dolarów miesięcznie.

Мелани Браун

Melanie brązowa

Czytaj także
  • Mariah Carey w konkursie Kids 'Choice Awards 2018 z byłym mężem i dziećmi
  • Eddie Murphy nie chce komunikować się z córką z Melanie Brown
  • Melanie Brown i jej 19-letnia córka Phoenix byli w centrum zainteresowania amerykańskiego programu Mam Talent

Stephen będzie mógł odebrać swoje rzeczy osobiste z domu rodzinnego i zobowiązał się do usunięcia wszystkich oryginałów i kopii, które zagrażają filmom i zdjęciom Melanie.