Czasami zakupy, szczególnie jeśli jesteś pasywnym uczestnikiem zakupów, stają się żmudnym zadaniem. To wyraźnie potwierdza zdjęcie zrobione przez Kim Kardashian, które umieściła na portalu społecznościowym, na którym jej mąż i córka byli słodko ubrani w sklepie.

Słodkie zdjęcie

Jak świecka lwica powiedziała czytelnikom swojego Instagramu, nie mogła się oprzeć i sfotografować na telefonie Kanye i Norda, spokojnie węsząc w dziale mebli w sklepie dziecięcym.

W ramce dwuletniej dziewczynki usiadła wygodnie na kanapie, a 38-letni mężczyzna usiadł na krześle. Raper początkowo zmagał się ze snem, ale siły były nierówne ...

Czytaj także
  • Kim Kardashian została sfotografowana topless i opowiedziała o swoich tajemnicach piękna
  • Kim Kardashian podziękował bodyshimerom za krytykę swojej postaci.
  • Kanye West pisze książkę filozoficzną, nazywając Kim Kardashian Marie Antoinette

Komentarz Kim

Kardashian dodał, że ich wspólni przyjaciele wkrótce będą rodzicami, więc przed obiadem udali się do Bel Bambini, by pomóc im wybrać rzeczy na okruchy. Kanye postanowił nie narzucać swojej rady, słusznie wierząc, że doświadczony Kim sobie poradzi. Więc ten mały Nord nie był kapryśny i nie przeszkadzał dorosłym, jej ojciec poszedł się z nią pobawić w innej części hali. Zajęta Kim nie od razu zauważyła ciszę w pokoju, ale kiedy poszła poszukać bliskich, zobaczyła tak wzruszający obraz.

Gwiazda reality show obudziła raperka, a on wziął śpiącego Norda w ramiona i opuścił ze sobą sklep.

Сесейство Кардашьян-Уэст отправляются в магазин, чтоб помочь друзьям выбрать вещ 2-летняя Норд в отличном настроении Шопинг весьма утомительное заняние
Спят усталые игрушки!Канье вынес спящую дочь на рукахМалышка продолжала видеть сладкие сны