Kanye West, przekwalifikowanie się z raperki do projektanta mody, nie rozstaje się z marzeniami o podbiciu mody Olympus. Jednak z każdą nową kolekcją staje się coraz bardziej jak miraż. Niedawno 39-letni Kanye zaprezentował swoje najnowsze dzieło Yeezy Sezon 4, który został nazwany "haniebnym" i "obrzydliwym".

Nieuzasadniona organizacja

Pokaz Kanye West odbył się na otwartej przestrzeni na wyspie Roosevelta w pobliżu opuszczonego szpitala. Demonstracja zamówień została przełożona na kilka godzin z powodu kontroli biletów: wejście na terytorium było zbyt wąskie, co skomplikowało przejście widzów.

Ulica była bardzo gorąca, modele i wielu gości musiało być pod palącym słońcem. W tym samym czasie organizatorzy nie zadbali o wystarczającą ilość wody dla wszystkich. Obecni byli spragnieni. W rezultacie lekarze musieli ożywić modele, które zemdlały.

Mąż Kim Kardashian postanowił ocalić obowiązkowy spektakl widzów i muzyczny bełkot, który minął w całkowitej ciszy.

Skandaliczny wybór

Warto zauważyć, że przedstawienie nie pasowało do castingu modeli. Kanye West został oskarżony o rasizm, ponieważ wybrał dla programu "wielorasowe" dziewczyny - nie białe, nie czarne.

Czytaj także
  • Kim Kardashian została sfotografowana topless i opowiedziała o swoich tajemnicach piękna
  • Kim Kardashian podziękował bodyshimerom za krytykę swojej postaci.
  • Kanye West pisze książkę filozoficzną, nazywając Kim Kardashian Marie Antoinette

Powyższe problemy wcale nie przeszkadzały muzykowi, był wesoły i uśmiechał się, czując wsparcie swojej żony, która siedziała w pierwszym rzędzie z siostrami Kylie, w towarzystwie swojego chłopaka i Kendall.

Критика показа его новой коллекции Yeezy Season не смущает Канье Уэста Канье выбрал для показа лишь «мультирасовых» девушек Манекенщицы не выдерживали палящего солнца и садились на траву
Модели падали в обморок на подиумеОбычная вода была дефицитомЧтобы попасть на территорию, зрители выстаивали огромную очередь
Ким Кардашьян вместе с сестрами пришла поддержать мужаКоллекция Канье разочаровала Анну ВинтурКайли Дженнер с Тайга