Słynny 40-letni raper Kanye West ponownie znalazł się w centrum skandalu. Tym razem muzyk był zły na towarzystwo ubezpieczeniowe Lloyd's of London, w którym służył przez długi czas w przypadku awarii koncertów. Jak się później okazało, ubezpieczyciele odmawiają ubezpieczenia raperowi za nieudane koncerty zeszłej jesieni z powodu zaburzenia psychicznego Kanye.

Канье Уэст

Kanye west

Zachód z prawnikami domagającymi się Lloyda z Londynu

Jesienią 2016 roku rozpoczęła się muzyczna podróż Kanye Saint Pablo w USA. W ramach tego wydarzenia planowano zorganizować ponad 200 koncertów, ale tak się nie stało. W październiku podczas jednego z występów Zachodu doszło do niezrozumiałego i nieprzyjemnego incydentu. Artysta wszedł na scenę i po odśpiewaniu kilku piosenek wybuchł w 30-minutowym przemówieniu, w którym oskarżył różne sławy o złe uczynki i złe nastawienie do niego. Dalej stało się wiadome, że Kanye był pilnie hospitalizowany na oddziale psychiatrycznym Centrum Medycznego UCLA z załamaniem nerwowym. Z tego powodu trasa została zakończona, a fani Zachodu nie czekali na 21. koncert.

Музыкальный тур Канье Saint Pablo

Muzyczna wycieczka Kanye Saint Pablo

W związku z tym Kanye zwrócił się do firmy ubezpieczeniowej z żądaniem zwrotu 10 milionów dolarów, które zostało określone w umowie w przypadku anulowania koncertów, ale ubezpieczyciele znaleźli powód, dla którego nie można było wykonać tego działania. Lloyd's of London twierdzi, że sławny raper udawał zaburzenie psychiczne. Zgodnie z ich danymi, Kanye po prostu nadużywa marihuany iz tego powodu nie śpiewał, ale wydał oskarżycielską mowę.

Канье злоупотребляет марихуаной

Mimo to muzyk już znalazł prawników, którzy będą reprezentować jego naruszone prawa w sądzie. Przedstawiciele kancelarii komentowali sytuację Zachodu:

"Odmowa zapłaty za ubezpieczenie jest całkowicie nieuzasadniona. W celu długotrwałej współpracy Lloyd's of London otrzymał od rapera kilkaset tysięcy dolarów składek ubezpieczeniowych i odmówił ubezpieczenia - nieuzasadnione i niemiłe. Z tą firmą ubezpieczeniową postanowił zrozumieć sąd. Zakładamy, że Lloyd's of London po prostu nie chce spełnić warunków umowy. "
Адвокаты Канье докажут в суде его психическое заболевание Czytaj także
  • Kanye West pisze książkę filozoficzną, nazywając Kim Kardashian Marie Antoinette
  • W jaki sposób zakończy się związek Nike i Drake?
  • Kim Kardashian opublikował pierwszy pełnoprawny portret rodzinny

Kanye jest nadal leczony

Pomimo tego, że załamanie nerwowe nastąpiło u rapera w październiku zeszłego roku, West nadal odwiedza psychoterapeutę. Znawcy mówią, że Kanye nie był całkowicie przytłoczony wiadomością o jego ataku na jego żonę, Kim, w Paryżu, i dlatego cierpi na ciągłą bezsenność i depresję. Teraz raper nadal jest leczony z powodu tych chorób, przyjmując przepisany lek.

Ким Кардашьян и Канье Уэст

Kim Kardashian i Kanye West