Skandal z ogłoszeniem zwycięzców w prestiżowej nominacji "Najlepszy film" został już uznany za najpoważniejsze zakłopotanie w historii Oscara. Z powodu błędu, który był niedopuszczalny w przypadku wydarzeń na tym poziomie, twórcy filmu "Moonlight" prawie stracili zasłużoną nagrodę, a ekipa filmowa "La La Land" doświadczyła gorzkiego rozczarowania.

Zabawne, ale smutne

Ceremonia Oscarów rozpoczęła się, gdy 79-letni Warren Beatty pojawił się na scenie, by ostatecznie nazwać Najlepszy Film 89. nagrody filmowej. Legendarny aktor otworzył kopertę, był zaskoczony tym, co przeczytano, iz wahaniem wymówił nazwę muzycznej La La Land, na którą wielu przewidziało zwycięstwo.

Актерский состав, режиссер и продюсеры

Aktorzy, reżyserzy i producenci "La La Lenda" na scenie

Następnie radosny reżyser, producenci i aktorzy filmu wybrali się, aby otrzymać Oscara i wypowiedzieć się na temat przygotowań do wystąpienia, a organizatorzy akcji powstrzymali ich, którzy przeprosili, że pojawił się potworny błąd. Koperty zostały pomieszane, a pan Beatty nazwał zwycięzcę błędem, ponieważ akademicy wybrali film "Moonlight" na rok.

Фильмом года на самом деле был признан

Film roku został uznany za "Moonlight"

Фильмом года на самом деле был признан Лунный свет

"La La Landa" z przykrością musiał się wycofać ...

Нервный смех Райана Гослинга потерявшего

Ryan Gosling Laughing Laughing Oscar

Эмма Стоун разинула рот от удивления

Emma Stone z trudem łapie oddech

Райан и Эмма оглядываясь покидают сену

Ryan i Emma opuszczają scenę

Odpowiedzialny za błąd

Dziś na stronie American Film Academy pojawiło się oficjalne oświadczenie PricewaterhouseCoopers, firmy audytorskiej, która jest odpowiedzialna za bezpieczeństwo i prywatność kopert z nazwiskami laureatów Oscara.

Czytaj także
  • 17 zwariowanych faktów na temat gwiazd, wiedząc, że twoje życie nie będzie już takie samo!
  • Eva Mendez zaprezentowała swoją własną kolekcję ubrań w super stylowym wizerunku
  • 17 głównych piękności w historii świata

Odwołanie mówi, że Warren Beatty i jego partner Faye Dunaway (reprezentujący obrazek) otrzymali kopertę z inną nominacją. Nieprzyjemny incydent jest badany, a zainteresowane strony (La La Lendou i Moonlight, Beatty i Dunaway, Oscary) przeprosiły.

Уоррен Битти и Фэй Данауэй

Warren Beatty i Faye Dunaway