20-letnia Lourdes León, córka słynnej Madonny, została wczoraj zauważona na plaży w Miami. Bardzo miło było patrzeć na dziewczynę. Najpierw pojawiła się na gorącym piasku w różowym bikini, a po kilku godzinach zmieniła się w dokładnie taką samą, ale czarną. Wszystko było w porządku, dopóki paparazzi nie odnotowali bardzo ciekawy moment: Lourdes miał nieogolone pachy.

Лурдес Леон на пляже

Lourdes Leon na plaży

Spokojny odpoczynek i spotkanie z Ingrid Casares

Paparazzi zwrócił uwagę na Leona, gdy dziewczyna wstała z tłumu wczasowiczów na plaży zaczęła aktywnie machać rękami. Jak się później okazało, starała się przyciągnąć uwagę Ingrid Casares, podobno byłej kochanki jej mamy. 53-letnia Ingrid, ubrana w podarte szorty i szarą koszulkę, pojawiła się obok Lourdes i była w dobrym nastroju. Kobieta po raz pierwszy przywitała się ze swoimi przyjaciółmi Leonem, a potem zaczęła aktywnie mówić o czymś, ciągle się uśmiechając. Pomimo tego, że Madonna i Casares nie są ze sobą od dawna, Lourdes jest bardzo serdeczny wobec tej kobiety. Przed pojawieniem się na plaży Leon i Ingrid można było zobaczyć razem w restauracjach i sklepach.

Леон привлекла внимание папарацциЛурдес Леон и Ингрид Казарес

Lourdes Leon i Ingrid Casares

Лурдес и Инрид очень мило беседовалиЛеон со своим другом

Leon ze swoim przyjacielem

Kiedy Ingrid opuściła plażę, Leon wrócił do swoich przyjaciół. Córka słynnego piosenkarza ubrana w czarny kostium kąpielowy nadal odpoczywała. Oprócz pływania w oceanie i opalania się, szczególnie nic ciekawego się nie stało. Być może dlatego nieogolone pachy Lourdes przyciągnęły uwagę fanów piosenkarki i jej córki.

Лурдес Леон на пляжеВо время отдыха Лурдес купается и загорает

Podczas odpoczynku Lourdes pływa i opala

Леон с одним из друзей Czytaj także
  • Timothy Shalame: "Jak" chłopiec z brzoskwiniami "przeżywa falę chwały
  • Córka Madonny "rozjaśniła" nieogolone pachy na zdjęciach noworocznych
  • Marka Stella McCartney podpisała kontrakt z córką Madonny Lourdes Leon

Nie wszyscy fani lubili nieogolone pachy

W Internecie wybuchł prawdziwy skandal, w którym uczestniczyło wielu fanów gwiazd. Niektórzy bezlitośnie atakowali Leona, publikując recenzje tego typu: "To jest obrzydliwe. Jak młoda dziewczyna może się tak zachowywać? "," Bardzo podoba mi się postać Lourdes. Ona jest po prostu cudowna. Mogę jednak patrzeć na nią godzinami, dopóki nie podniesie rąk "" Nie rozumiem tego. Włosy pod pachami wyglądają okropnie. Wygląda na to, że uciekła z epoki kamienia ", itd.

Поклонники осудили Леон за небритые подмышки

Fani potępili Leona za nieogolone pachy

To prawda, że ​​byli tacy internauci, którzy stawali w obronie córki Madonny. Oto, co można przeczytać na portalach społecznościowych: "Leon jest dorosłą dziewczyną. Ona może zrobić wszystko z jej ciałem. To jest jej prawo "," Dlaczego nasze społeczeństwo jest takie dzikie? Jako że jestem zmęczony życiem z narzuconych standardów piękna. Lourdes jest świetne. Nie obchodzi ją, co inni o niej myślą "" Lourdes jest bardzo piękna. I nie obchodzi ją, że ma nieogolone pachy. Nie rozumiem, dlaczego powoduje on tak wiele negatywnych reakcji innych ", itd.

Другая часть фанатов заступилась за Лурдес

Nawiasem mówiąc, ten stosunek do jej ciała może wynikać z faktu, że Leon, podobnie jak jej matka, jest gorliwą feministką. Lourdes wielokrotnie wyrażała, że ​​kobiety poświęcają zbyt wiele uwagi i czasu, aby dostosować się do ogólnie przyjętych norm i standardów. Leon wielokrotnie rozmawiał z dziewczętami, zachęcając je do przylgnięcia do naturalnego piękna

. Лурдес Леон в Майами

Lourdes Leon w Miami