Pierwszego dnia drugiego miesiąca letniego utalentowana córka wokalisty Aerosmith, Steven Tyler i modelka Bibi Bewell Liv Tyler skończyła 40 lat. Amerykańska aktorka nie zorganizowała okazji na wspaniałe przyjęcia i spędziła dzień w towarzystwie gwiezdnych przyjaciół, chłopaka i dzieci w przyrodzie.

Gratulacje od głównych ludzi

Liv Tyler była jedną z pierwszych osób, która pogratulowała swojemu ojcu podczas wakacji, Stevenowi Tylerowi, publikując swoje zdjęcie na Instagramie słowami pełnymi czułości:

"Jestem z ciebie dumny, moja uroda! Bardzo cię kocham. "
Пост Стивена Тайлера

Post przez Stephena Tylera

Pan młody z urodzinowej dziewczynki Dave Gardner, z którym ona wraz z 2014 r. Pogratulował matce dwójki swoich dzieci w sieci społecznej. Agent piłkarski opublikował zdjęcie Liv, którego podpis brzmi następująco:

"Szczęśliwe 40. urodziny najpiękniejszego i magicznego jednorożca, tak bardzo cię kocham. Jesteś moją dziewczyną moich marzeń i cieszę się, że zadzwoniłem do ciebie, moja żono. Wszystkiego najlepszego, kochanie, kocham cię, wszyscy cię kochamy. "
Пост Дейва Гарднера

Dave Gardner Post

Piknik w przyrodzie

Kate Moss, Sadie Frost, Darren Strowger, Nikolay von Bismarck, dzieci aktorki i Dave Gardner - 2-letnia Sailor, roczna Lula Rose i 12-letni syn Liv Milo, urodzona w małżeństwie z muzyk Royston Langdon.

Кейт Мосс и Лив Тайлер

Kate Moss i Liv Tyler

Лив Тайлер, Даррен Строуджер и Сэди Фрост

Liv Tyler, Darren Strouger i Sadie Frost

Дейв Гарднер и Лив Тайлер

Dave Gardner i Liv Tyler z dziećmi

Czytaj także
  • Gwyneth Paltrow potajemnie poślubiła Brada Falchaka
  • Liv Tyler i Dave Gardner byli widywani przez paparazzi spacerujących z dziećmi w Nowym Jorku
  • Vivienne westwood lesbian? W każdym razie była zakochana w Kate Moss ...

Przyjazna firma chodził boso po trawie, grał w gry na świeżym powietrzu, dmuchał w bańki i bawił się na trampolinie. Tyler był czarująco w lekkiej, długiej beżowej sukni z białymi kropkami.

Дейв Гарднер и Лив Тайлер

Dave Gardner i Liv Tyler

Лив Тайлер с детьми

Liv Tyler z dziećmi

Подруги Кейт Мосс и Лив Тайлер

Kate Moss i Liv Tyler

Сэди Фрост и Лив Тайлер

Sadie Frost i Liv Tyler