Centrum światowej aktywności filmowej z Los Angeles, gdzie odbył się Złoty Glob 2018, przeniosło się do Santa Monica w Kalifornii. Tutaj, po raz 23 ubiegłej nocy, ceremonia rozdania nagród krytyków ucichła. Angelina Jolie przykuła uwagę publiczności.

Teraz wielu w bieli

Po 75. Złotym Globie, zwanym Czarnym Globem, ze względu na stroje celebrytów, które pojawiły się podczas rozdawania nagród w czarnych toaletach, jako znak solidarności w walce z nękaniem, Critics 'Choice Awards 2018 sprawiły nam radość z jaskrawymi gwiazdowymi sukienkami na niebieskim dywanie połączenia fotograficznego.

Gwiazdy wieczoru, których kostiumy zasłyszały dla krytyków mody, to Diane Krueger, Emma Roberts, Margot Robbie, Reese Witherspoon, Emilia Clarke, Kate Bosworth i Angelina Jolie, która niespodziewanie zmieniła swój ulubiony czarny kolor w ubraniach.

Диана Крюгер

Diane kruger

Марго Робби

Margot Robbie

Кейт Босворт с мужем

Kate Bosworth z mężem

Риз Уизерспун и Эмилия Кларк

Reese Witherspoon i Emilia Clarke

Эмма Робертс с другом

Emma Roberts z przyjacielem

Анджелина Джоли на 23 ежегодной кинопремиии

Angelina Jolie

Biały anioł

42-letnia Jolie, która przeżyła trudny rozwód z Bradem Pittem i prawie się nie pojawiła, teraz nie ominie żadnego wydarzenia.

Анджелина Джоли на премии Critics' Choice Awards

Angelina Jolie w Critics 'Choice Awards 2018

W środę trudno było oderwać wzrok od aktorki, która przyszła na Critics 'Choice Awards. Angelina miała na sobie piękną białą suknię z piórami, szczelinę u stóp i zasłony z kolekcji Ralpha i Russo.

Анджелина Джоли на Critics' Choice Awards 2018Актриса Анджелина Джоли на Critics' Choice Awards

Obcisły strój nie ukrywał postaci aktorki, a otwarte ramiona i ramiona pokazywały liczne tatuaże celebrytów. Czerwona szminka, diamenty i lakoniczny styl dopełniają wygląd wspaniałej hollywoodzkiej gwiazdy filmowej.

Актриса Анджелина Джоли на Critics' Choice AwardsАктриса Анджелина Джоли на 23 ежегодной кинопремиии Czytaj także
  • Eva Longoria otrzymała gwiazdę na Walk of Fame: małżonek i przyjaciele przybyli, aby jej pogratulować
  • Gwyneth Paltrow potajemnie poślubiła Brada Falchaka
  • Angelina Jolie została pilnie zabrana do szpitala z powodu nieoczekiwanego omdlenia

W maści była też mucha. Plotki nie omieszkały rozmawiać o szczupłości Jolie, mówiąc, że nie powinna obnosić się ze skórą i kośćmi.