Zachodnie tabloidy donoszą o najświeższych wiadomościach! Zgodnie z posiadanymi informacjami, podczas gdy wszyscy zastanawiali się, czy Miley Cyrus mogłaby wciągnąć Liama ​​Hemswortha na ołtarz, 23-letnia piosenkarka robiła to już dawno, a teraz, z uzasadnionych powodów, może podpisać się jako Mrs Hemsworth.

Spontaniczny akt

Według magazynu Life & Style, powołując się na wiarygodne źródło, para wyszła za mąż w Australii podczas ferii zimowych. Odpoczywając na zielonym kontynencie, miłośnicy zaręczyli się, aw ostatni dzień wakacji, bez planowania z góry, postanowili zostać mężem i żoną. Ceremonia odbyła się na plaży i była niesamowicie wzruszająca i piękna, wzięli w niej udział krewni pana młodego.

Wracając do Stanów Zjednoczonych, nowożeńcy porzucili małżeństwo z przyjaciółmi, przyjaciele przez długi czas ukrywali sekret Miley i Liama, ale nie można było ukryć szytych w worku.

Czytaj także
  • 22 zdjęć dla dzieci, w których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej pomocy!
  • 19 gwiazd, które straciły niewinność u kolegi
  • Miley Cyrus marzy o ślubie z narzeczonym Liamem Hemsworthem na ranczu

Wrog Cyrusa

Matka i ojciec Miley są zadowoleni ze zięcia, ale byli bardzo zdenerwowani faktem, że rebeliancka córka, wbrew zaleceniom, nie przygotowała wcześniej wzoru umowy małżeńskiej, co wystarczyłoby do wpisania imienia małżonka.

Billy i Trish nalegali, by Miley robiła to w czasach jej romansu z Patrickiem Schwarzeneggerem. Teraz mam nadzieję, że para gwiazd będzie żyła w pokoju i harmonii!

Лиам Хемворт и Майли Сайрус  тайно поженились в Австралии, пишут СМИ Звезды произнесли клятвы верности во время отдыха  на родине актера Новоиспеченная миссис Хемворт!
Решение пожениться было спонтаннымСтаршие братья Лиама присутствовали на свадьбе на берегу океанаБилли и Триш Сайрус недовольны, что дочь их не подписала брачный контракт