Jeśli myślałeś, że Miley Cyrus jest teraz zajęta przygotowaniami do ślubu i rozmawiania z mamą o aranżacjach kwiatowych, sukience i menu, to jesteś głęboko w błędzie! Piosenkarka nie siedzi spokojnie: koncerty z nowymi piosenkami, wywiady i dyskusje o kolejnych plotkach na temat jej narkomanii itp. Tym razem okazją do dyskusji Miley był post dedykowany młodszemu bratu Brysonowi Cyrusowi, muzykowi, a ostatnio także modelkom. Młody człowiek wziął udział w nowym pokazie mody w Mediolanie Dolce & Gabbana.

Майли Сайрус

Jeden z ostatnich występów Miley Cyrus

Kochająca siostra napisała na Instagramie:

Kocham cię, mój książę, mój słodki niedźwiadek i gratuluję ci zadebiutować na podium. Wiem, że nigdy nie marzyłeś o byciu modelką i jesteś wspaniałym muzykiem, jednym z najlepszych, ale to nasza cecha - my, Cyrus, powinniśmy spróbować siebie wszędzie i we wszystkim! Mam nadzieję w rozsądnych granicach! Dumny, bezpośredni lot z Nashville i do Włoch!
Брайсон Сайрус

Bryson Cyrus

PS D & G, absolutnie nie zgadzam się z polityką Twojej marki! Ale doceniam i wspieram twoje inicjatywy na rzecz młodych i obiecujących dzieci. To świetna platforma, aby pokazać się i błyszczeć z większą mocą!
Czytaj także
  • 22 zdjęcia dla dzieci, na których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej wskazówki!
  • 19 gwiazd, które straciły niewinność u kolegi
  • Miley Cyrus marzy o małżeństwie z rannym Liamem Hemsworthem

ChRL domu mody Dolce & Gabbana zawsze działała doskonale i przynosiła dywidendy nawet w wyniku skandali: bojkot stał się przyczyną wydania skandalicznych koszulek, mówiących przeciwko wykorzystywaniu zastępczych usług macierzyństwa przez pary homoseksualne, otwarte bodysheying. Wśród gwiazd wśród gwiazd jest wielu wrogów, ale jest też wielu fanów, wśród nich pierwsza dama Ameryki - Melania Trump, która uwielbia sukienki i kostiumy od odrażających projektantów mody.

Стефано Габбана и Доменико Дольче

Stefano Gabbana i Domenico Dolce

Nawiasem mówiąc, Stefano Gabbana nie milczał na temat uwagi Miley, ale z godnością odpowiedział:

Nasza marka jest włoska i nie dbamy o politykę, ale jeszcze mniej martwi nas polityka USA!