Przyczyny niezgody w parach Toma Hanksa i Rity Wilson zawsze wystarczały. Według źródeł z bliskiego otoczenia kryzys w stosunkach od dawna był oczywisty, ale para nie wzięła go do sądu publicznego i zdecydowała o wszystkim w kręgu rodzinnym. Wygląda na to, że sytuacja wymknęła się spod kontroli, a otoczenie Toma i Rity zaczęło mówić o powstającym rozwodzie.

Problem wyboru: relacje między rodziną a karierą?

Związek małżeński 28-letni Hanks i Wilson dał im dwóch synów i nieskazitelną reputację silnej pary małżeńskiej. Wiele lat temu Rita dokonała wyboru, pozwoliła sobie na trzyletnią kochankę w oczekiwaniu na rozwód Toma Hanksa z jego pierwszą żoną. W swoich wywiadach nigdy nie narzekała i oskarżyła go o samolubstwo, na zdjęciu widzimy tylko uśmiechy szczęśliwych kochanków Toma i Rity. Jednym z poważnych problemów był stosunek do wychowania synów i niezdolność postawienia rodziny na czele. Błędne koło, o którym mówią przyjaciele pary, jest trudne do przezwyciężenia przez wiele rodzin, nie tylko rodzin gwiazdowych:

Tom stale pracuje, przechodząc z jednego projektu do drugiego bez zatrzymywania się. Praca dla niego to ucieczka od rutyny do świata iluzji filmowej i osobistego uznania jako aktora. Kiedy Rita prosi Toma o zatrzymanie i poświęcenie czasu dla niej i jego synów, sprawia jedynie wrażenie przerwy, co tylko pogarsza sytuację.
Рита была три года в роли любовницыРита всегда была надежным тылом своего мужаСвадьба Тома и Риты
Tom Hanks: despot z żoną, bez kręgosłupa z synem

Życie dzieci gwiazd i sławnych rodziców nie jest najłatwiejsze. Najstarszy syn Hanksa, Chet, 26 lat, miał poważne problemy z alkoholem i narkotykami przez ostatnie dwa lata (dziennikarze piszą o uzależnieniu od kokainy), regularne walki i bójki, zatrzymania policji i poprowadził gościa do kliniki rehabilitacyjnej. Niestabilny stan psychiczny i ciągłe zagrożenie frustracją dają rodzinie wiele powodów do wyjaśnienia związku i wzajemnego oskarżania się. Faktem jest, że aktor w stosunku do swoich synów jest zbyt miękki i pozwala, według Rity, prowadzić szalony i nieodpowiedzialny sposób życia. Jako przyjaciele rodziny, Tom może być surowy i despotyczny ze swoją żoną, a jego syn jest pozbawiony kręgosłupa.

Рита и Том всегда были образцовой семейной паройРита посвятила Тому 28 летТом всегда отдавал все время карьере, забывая о семье
Czytaj także
  • 17 szalonych faktów o gwiazdach, dowiedziawszy się, że twoje życie nie będzie takie samo!
  • Meryl Streep: "Musimy walczyć o nasze ideały!"
  • Steven Spielberg: "Głos prawdy musi być słyszalny"

Przez wiele lat Rita usprawiedliwiała Toma, przymykała oko na despotyczny charakter i całkowitą kontrolę nad swoim gwiezdnym mężem, ale najwyraźniej wszystko ma swój limit. Wtajemniczeni mówią:

Rozwód jest ostatnią rzeczą, na którą Rita jest gotowa. Ale cierpliwość ma swój limit ...
Том тотально контролирует свою жену