Olga Kurylenko niedawno stała się matką, niecałe dwa miesiące po urodzeniu pierwszego dziecka, ale aktorka była w stanie nadać kształt i zdecydowała się wyjść.

Wygląd na czerwonym dywanie

Piękno z dumą pokazywało jej dłuta podczas ceremonii pokazu mody British Fashion Awards.

Na brytyjskim modnym Oskar, znana aktorka pojawiła się w eleganckiej czarnej sukni na podłodze i, według wszystkich kont, wyglądała świetnie. Strój gwiazdy ozdobiono złotymi broszkami. Jeśli chodzi o włosy, Olga zdecydowała się podnieść włosy.

Ольга Куриленко появилась на церемонии British Fashion Awards в ЛондонеСтройная молодая мамочка выглядела замечательноКуриленко на недавней презентации бренда Temperley
Czytaj także
  • Bella Hadid i Kendall Jenner wyróżniły się maskaradą Dior z otwartymi sukienkami
  • Olga Kurylenko pokazała jej rocznego syna
  • Olga Kurylenko - Pędy zdjęć Maxim

Prawdziwy "partyzant"

Na początku listopada pojawiły się informacje w mediach, w które trudno było uwierzyć. Rzeczniczka Kurylenko powiedziała jej, że została matką, rodząc dziecko od swojego narzeczonego, 30-letniego fotografa Maxa Benitza. To ważne wydarzenie w życiu pary, według agenta Olgi, wydarzyło się miesiąc temu.

Co zaskakujące, 35-letnia gwiazda była w stanie utrzymać ciążę w tajemnicy, a dziennikarze nie dowiedzieli się o interesującej pozycji dziewczyny Bonda przed oficjalnym oświadczeniem. Nikt jeszcze nie widział zdjęć małego Alexandra Maxa Horatio.

Удивительно но Ольге Куриленко удавалось скрывать беременность все 9 месяцев Правильно подобранная одежда делала животик незаметным Будущий супруг актрисы Макс Бениц