Znany projektant i dyrektor kreatywny marki Balmain Olivier Rousten stworzył ekskluzywną kolekcję odzieży sportowej dla NikeLab. Opowiedział o tym, tak jak zostało to zaakceptowane przez wiele gwiazd, w Internecie.

Olivier Rustin pokazał niektóre modele

Ulubiony projektant Kim Kardashian i wiele innych celebrytów opublikowało w innym dniu interesujący ujęcie z logo Nike, które było pokryte złotem. Pod tym obrazem Olivier Rustin napisał: "Czy jesteś gotowy?", Ale nie otrzymałem dalszych komentarzy od niego. Podczas gdy miłośnicy talentu projektanta mody byli dręczeni domysłami, nowe zdjęcia zaczęły pojawiać się na jego stronie Instagram.

Na jednym z nich prezentowany jest sam Olivier, który w skoku próbuje rzucić piłkę stopą. Ten obraz, podobnie jak pierwszy, powstał w czarno-złotej palecie, a pod nim młody projektant napisał: "To jest finał! To moja kolekcja dla NikeLab. " Potem pojawiło się kolejne ciekawe zdjęcie, na którym przedstawiono Rustina za pomocą piłki, na tle luster. Ten obraz wywołał prawdziwą sensację wśród fanów projektanta, ponieważ nie można zobaczyć zwierzęcia na potrójnym obrazie naraz.

Cristiano Ronaldo dla NikeLab

Jak się później okazało, kolekcja ta będzie poświęcona Mistrzostwom Europy w Piłce Nożnej 2016. Okazuje się, że Rusten jest zapalonym fanem i miłośnikiem tego sportu, więc kiedy Nike otrzymał propozycję stworzenia odzieży sportowej, natychmiast się zgodził.

Wybrał legendarnego sportowca Cristiano Ronaldo jako swojego konsultanta piłkarskiego. Podczas pracy nad kolekcją piłkarz często rozmawiał z projektantem mody. W wyniku takiej współpracy, zdaniem ekspertów, szykowana kolekcja, która w historii marki jeszcze nie istniała. Oczywiście sam Rusten został zaproszony do reklamowania takiego piękna i, oczywiście, legendy o piłce nożnej Ronaldo. Sądząc po zdjęciach, które pojawiły się na Instagramie, zarówno jeden, jak i drugi, kolekcja powinna wzbudzić prawdziwą sensację wśród miłośników sztuki i mody Oliviera. Kolekcja trafi do sprzedaży 2 czerwca 2016 r.

Czytaj także
  • Irina Sheik i Bradley Cooper udali się na randkę do Malibu
  • 10 zawodników Forbes z największym rocznym dochodem
  • Co wiemy o zrównoważonej diecie Cristiano Ronaldo?

Olivier Rusten jest bardzo obiecującym projektantem

Pomimo dość młodego wieku, a teraz ma dopiero 30 lat, Olivier robi bardzo piękne i udane rzeczy. Wychował przyszłego projektanta mody we Francji. Z powodzeniem ukończył w 2003 roku w Paryżu École Supérieure Des Arts Et Techniques De La Mode (ESMOD). Następnie pracował jako asystent w znaku towarowym Roberto Cavalli. W 2009 roku poszedł do marki Balmain, gdzie zajmował się tworzeniem odzieży damskiej. W 2011 roku Olivier Rustan został dyrektorem kreatywnym House Balmain.

Изображение с подписью «Вы готовы?» Оливье представил коллекцию для NikeLab Этот снимок покорил сердца многих
Оливье постоянно советовался с Рональдо по поводу тех или иных моделейКриштиану Роналду в рекламе NikeLabОливье в рекламе позирует в разных позах
Оливье сделал очень гламурную коллекциюФотосессия получилась очень красивойОливье Рустен