Któregoś dnia okazało się, że książęta William i Harry zdecydowali się ostatecznie na wybór rzeźbiarza, aby stworzyć pomnik księżnej Diany, która zmarła 20 lat temu w wypadku samochodowym. Ian Rank Broadley, autor portretu królowej aktorskiej na monetach brytyjskich, planuje ukończyć rzeźbę w 2019 roku. Pomnik zostanie zainstalowany na dziedzińcu Pałacu Kensington.

Леди Диана со старшим  сыном Na pamiątkę pięknej Diany

Oficjalne oświadczenie królewskiego pałacu mówi, że książę William i książę Harry mają przyjemność wypowiadać się na nazwisko Jan Rank Broadley, którego postanowili stworzyć posąg swojej matki, Księżnej Walii:

"Otrzymaliśmy wiele ciepłych komentarzy, ludzie podzielili się z nami wspomnieniami księżnej Diany, to bardzo ekscytujące. Jesteśmy przekonani, że Yang, utalentowany mistrz swojego rzemiosła, stworzy piękną rzeźbę ku pamięci naszej matki. "
Любовь принца Чарльза и принцессы Дианы была недолгой Czytaj także
  • Książę Harry po raz pierwszy wspomniał w oficjalnym przemówieniu Megan Markle
  • Książę William wyraził płeć przyszłego dziecka
  • Autor opowieści o zaręczynach księcia Harry'ego i Megan Markle mówił o szczegółach tej sesji zdjęciowej
Принцесса Диана с сыновьями

Księżna Diana zawsze pozostawała w sercach milionów ludzi, którzy pamiętają jej nieskończoną dobroć i wrażliwość. Diana przez całe życie była inicjatorem wielu wydarzeń charytatywnych, akcji pomagających chorym dorosłym i dzieciom, opowiadała się za zakazem posiadania wielu broni, a po śmierci pozostawiła jasne wspomnienie o sobie io swoich dobrych uczynkach.