Nic dziwnego, że mówią, że ciąża zdobi kobiety! Wystarczy spojrzeć na zmysłową sesję zdjęciową Britona Emily Blunt dla magazynu C Magazine, - aktorka wygląda świeżo, tajemniczo i czule. Po prostu nie rozpoznaje ...

Gwiazda filmowa "Killer" i "The Face of the Future" rozmawiały z reporterami i opowiadały im o swoim postrzeganiu macierzyństwa.

- Kiedy spodziewasz się dziecka po raz pierwszy, starasz się, aby wszystko było napisane: dużo odpoczynku, joga, masaże, spacery. Tak powinno być, ponieważ teraz jesteś odpowiedzialny nie tylko za siebie - powiedziała aktorka. Teraz noszę wszędzie moje dwuletnie dziecko!

Emily nosi drugie dziecko i według niej odnosi się do "ciekawej sytuacji" jest znacznie łatwiej niż wtedy, gdy czekała na swoje pierwsze dziecko, córkę Hazel.

Czytaj także
  • Blake Lively i Ryan Reynolds odwiedzili premierę filmu "Quiet Place" w Nowym Jorku
  • Emily Blunt pokazała dorosłej córce opinię publiczną
  • "Girl in the train": materiał z bestsellerowej adaptacji filmowej
Miłość i twórcze plany na przyszłość

Jak wiadomo, poważna popularność pani Blanc wniosła rolę w intensywnym thrillerze kryminalnym "Zabójca". Podobno kontynuacja tego udanego projektu zostanie anulowana - bez Emily Blunt producenci nie mogą sobie nawet wyobrazić.

Ponadto gwiazda wzięła udział w adaptacji sensacyjnej powieści "Dziewczyna w pociągu", którą nakręcił Tate Taylor.

Jak widać, napięty harmonogram pracy nie przeszkadza Emily poświęcić czasu swojej rodzinie i realizowaniu się jako kochająca matka i mąż.

- Naprawdę chciałbym wejść na scenę z moim mężem. Ale nie chciałbym grać kochanków ani małżeństwa - co stanie się między mną a Johnem Krasińskim nie powinno stać się publicznie - aktorka podzieliła się swoimi przemyśleniami.

Беременная 33-летняя актриса Эмили Блант украсила обложку известного журнала Эмили Блант вернется к борьбе с наркокартелями Эмили Блант  рассказала о своем «интересном» положении
Первая беременность – это время, когда ты относишься к себе наиболее бережноЭмили Блант снялась для модного глянца C MagazineА что касается второй, то Эмили утверждает, что порой она даже забывает о ней